Gönderen Konu: Dugun.com - Biri sana, biri eşine 2 adet iPhone XR hediye!  (Okunma sayısı 518 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14005
Perador Bilişim ve Yazılım Hizmetleri A.Ş adına MPİ’nin 19.03.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.2756 sayılı izni ile 01.04.2019 Saat:00.01–01.05.2019 Saat: 23.59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine ad, soyad, adres ve iletişim bilgileri ile girerek kayıt olduktan sonra, site içerisinde yer alan firmalardan düğün planlamaları ile ilgili randevu alarak görüşmeye gidenlere her görüşme planlaması için 1 çekiliş hakkı, görüşme sonrası ilgili firma için internet sitesinde yorum yaparak değerlendirmelerini bırakanlara her yorum için 2 çekiliş hakkı, ilgili firma ile anlaşma sağlayarak düğün planlamasını düğün.com internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirenlere 3 çekiliş hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir.

Talihliler 14.05.2019 saat 11:00 Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (toplantı salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/ İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

İkramiye olarak 2 kişiye 7.399,00 TL değerin de Iphone XR 64 GB (Kart ve Hat Hariçtir.) verilecektir. Kazanan talihliler 17.05.2019 tarihli Birgün Gazetesinde duyurulucaktır. Kampanya bireysel katılımcılara yöneliktir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden kampanyaya katılım ücretsizidir. Talihlinin ikramiyeyi teslim alabilmesi için Düğün.com profil hesaplarındaki isimi ile kimlik üzerindeki isimi aynı olmalıdır.

Perador Bilişim ve Yazılım Hizmetleri A.Ş katılımcıların, kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Perador Bilişim ve Yazılım Hizmetleri A.Ş. çalışanları ve tüm iştirakları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.