Gönderen Konu: Shell ClubSmart kart 125 TL yakıta çekilişle 250 kişiye 1.000 TL yakıt hediye  (Okunma sayısı 2145 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
Türkiye genelindeki Shell ClubSmart programı işortağı istasyonlarından kayıtlı Shell ClubSmart kart ile yapacağınız tek seferde 125 TL ve katları tutarındaki her Shell V-Power yakıt alışverişinizde 1 çekiliş hakkı kazanarak toplamda 250.000 TL değerinde (250 kişiye 1.000 TL’lik yakıt değerinde) yakıt hediyesi kazanma şansı yakalayacak 250 kişiden biri olabilirsiniz.
Kampanya 01 Nisan 2019(00:01) – 05 Mayıs 2019(23:59) tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanyaya katılabilmek için katılımcıların 125 TL ve katlarına ilişkin Shell V-Power yakıt alımlarının aynı ürün cinsinden yapılması gerekmektedir.

Kampanya Detayı:
Bu kampanya Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 15.02.2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.1737 sayılı izni ile 01.04.2019(Saat:00:01)-05.05.2019(Saat:23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Shell ClubSmart program ortağı Shell istasyonlarından tek seferde 125 TL ve katları tutarında Shell V-Power Kurşunsuz Benzin ve Shell V-Power Motorin alışverişi yapan kayıtlı Shell ClubSmart kart sahiplerine her 125 TL için bir çekiliş hakkı verilecektir.
Shell ClubSmart program üyelik bilgilerinin güncelliğinin, doğruluğunun ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Kampanya kayıtlı Shell ClubSmart kart müşterilerine yöneliktir. Mevcutta Shell ClubSmart kartınız yok ise, program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.
Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Shell ClubSmart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Çekiliş 23.05.2019 tarihinde, saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 29.05.2019 tarihli Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden Shell & Turcas Petrol A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Katılımcının hediye puan kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
İkramiye almaya hak kazanan her bir katılımcının Shell ClubSmart kartına 1.000 TL değerinde hediye yakıt karşılığı 100.000 Shell ClubSmart puan yüklenecektir.
Asil talihlilerin, en geç 13.06.2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise, en geç 28.06.2019 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 02122174121 nolu faksa veya U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok.No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine başvurmaları gerekmektedir.
Bu tarihlere kadar kimliği ve iletişim bilgileri ile başvurmayan talihliler hediye puanlarını teslim alamazlar.
Hediye Shell ClubSmart puan’ların son kullanım tarihi 31.12.2019’dur.
Hediye Shell ClubSmart puan’lar sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.
Bu çekilişe Shell & Turcas Petrol A.Ş., Shell Petrol A.Ş., The Shell Company of Turkey, Shell Enerji A.Ş. ve U2 Tanıtım çalışanları; Shell & Turcas Petrol A.Ş. bayi ve bayi çalışanları, Shell Petrol A.Ş. acenteleri ve acente çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve Tüzel Kişiler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediye kazanamaz.
Shell Ticari Kartlar, Shell Pratik Kart ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler ile Extra Card sahipleri kampanya kapsamı dışındadır.
Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz, kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.
KDV ve ÖTV dışında hediye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Shell V-Power yakıtları ile ilgili detaylı bilgiye Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden erişilebilir.
Ayrıntılı bilgi için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ziyaret edebilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Kartı mobil uygulamadan kaydettim pompadan Yakıt alırken bu kartı biyeremi okuyacaklar yoksa plaka bilgisinden veriyorlarmı Çekiliş hakkı.
Mobil uygulamada hiç kullanışlı değil beğenmedim açıkçası.

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
Pompada kartı okutuyorlar. Bu şekilde çekilişe dahil olunuyor...

Kartı mobil uygulamadan kaydettim pompadan Yakıt alırken bu kartı biyeremi okuyacaklar yoksa plaka bilgisinden veriyorlarmı Çekiliş hakkı.
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Teşekkür ederim

perishan

• Ziyaretçi

Zubizu uygulamasına kartınız ve plakanızı kaydederseniz, yakıt alımlarınız kartı pompaya okutmasanız da sisteme giriyor ve akaryakıt alımlarınızdan Shell Smart Puan kazanıyorsunuz.

Ayrıca, Zubizu üzerinden Shell sekmesi altına kredi kartınızı kaydederseniz, araçtan inmenize gerek dahi  kalmadan kredi kartınızdan ücret çekiliyor ve ister markete girip pos cihazından işlem yapın, ister otomatik kartınızdan çekilsin, Zubizu olmadan kazanacağınız Shell Smart puanın x3 katı Shell Smart puan kazanıyorsunuz.

Ayrıca; Vodafone Red üyesi iseniz, Zubizu uygulamasından kayıt olursanız, x5 katı Shell Smart puan kazanıyorsunuz.

Yani bu çekilişe katılırken Shell Smart puan toplamak ta mümkün, Zubizu ile x3 veya Vodafone Red ile x5 kat ta puan kazanılabilir.

Her 500 puan=5TL yakıt

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Zubizu puan veriyor kart okumadan ayrıca çekilişe de katılım sağlıyor yani anladığım kadarıyla doğrumudur?

Uzun uzun yazmışsın eline emeğine sağlık sağolasın
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2019, 15:49:00 Gönderen: Darkjuva »

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
7 katılımla kapattık bakalım nasiplenebilecekmiyiz

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Tabi o kısmı da doğru ancak gerçeği şu şekilde yıllık iznime denk geldi gezi planımdan dolayı 2000km ye yakın yol yaptım.
Kazanırsam tatilin yolu beleşe gelcek