Kampanyalar > Biten Kampanyalar

BanaBak

(1/2) > >>

junior:
dsfsdfdsfgfhgfhgfhgfhgff

lBaDOkeil:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinÖdüller bölümünde, 0 puanla katilim. Yani katılım için puanlarınız harcanmıyor. Ben lisedeyken kırmızı kutu vardı coca cola. Onda çekilişlerden bile puan alirlardi. Arkadaşlarla okulda paso kola içerdik. Ne verdiğini hatırlamıyorum bile simdi

--- Alıntı sonu ---

New York tatili verdi :)

Ben gittim :D

anvil:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinÖdüller bölümünde, 0 puanla katilim. Yani katılım için puanlarınız harcanmıyor. Ben lisedeyken kırmızı kutu vardı coca cola. Onda çekilişlerden bile puan alirlardi. Arkadaşlarla okulda paso kola içerdik. Ne verdiğini hatırlamıyorum bile simdi

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
;D ;D

adinivermezz:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinÖdüller bölümünde, 0 puanla katilim. Yani katılım için puanlarınız harcanmıyor. Ben lisedeyken kırmızı kutu vardı coca cola. Onda çekilişlerden bile puan alirlardi. Arkadaşlarla okulda paso kola içerdik. Ne verdiğini hatırlamıyorum bile simdi

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
ben de takip ettim onu
new york tatil felan görmedim hiç

lBaDOkeil:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinÖdüller bölümünde, 0 puanla katilim. Yani katılım için puanlarınız harcanmıyor. Ben lisedeyken kırmızı kutu vardı coca cola. Onda çekilişlerden bile puan alirlardi. Arkadaşlarla okulda paso kola içerdik. Ne verdiğini hatırlamıyorum bile simdi

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
ben de takip ettim onu
new york tatil felan görmedim hiç

--- Alıntı sonu ---

bu durumda düzgün takip etmemişsiniz, zira benim kazandığım haftadan öncesinde farklı ülkelere de tatil vermişti.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git