Gönderen Konu: migros danone pro+ çekilişi  (Okunma sayısı 5884 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: migros danone pro+ çekilişi
« Yanıtla #10 : 22 Mart 2019, 14:53:13 »
vanilya diye yediğimiz aslında vanilin vanilya değil. çünkü vanilyayı almaya herkesin gücü yetmez. safrandan sonra  en pahalı bitki vanilyadır.

vanilya çok pahalıdır ve vanilyanın içinde vanilin denilen bir madde vardır. vanilya nın içindeki diğer doğal maddelerden sadece 1 tanesidir vanilin.

ama piyasadaki vanilin diye satılan şeylerin çoğu vanilyanın içindeki vanilinden değil lingin diye bir maddeden elde edilir. kimyasal bir maddedir doğal değil.

yani o vanilyalı süt yoğurt vss türü ieçcekler gerçek vanilya değil.

sahte vanilyalı şeylerle bir sürü deneme yanılma yolu ile içecek yiyecekler yapmışımdır. vanilyanın tadında ziyade kokusunu çok severim  :D

birde kiwi meyvesi ilede süt yoğurt türü şeyler gitmiyor. sütü ürünlerini kiwi acı bir tada çeviriyor. içine bol şeker veya bal atarsanız anca tadını bastırı ama o zamanda kiwi tadı kayboluyor.

yani demem odurki kiwi ile süt yoğurt karışımınıda tavsiye etmem  :D

safrandan sonra en pahalı bitki vanilya olduğuna göre. vanilyalı 200 ml bir sütün 2 lira felan değilde 20+ lira olması lazımdı muhtemelen :D

vanilyalı denilen şeyleri yiyip içmenizi tavsiye etmem.kimyasal gerçek olmayan bir ürün çünkü.

vanilyanın kokusu hariç içeçeklerde ve süt ürünlerinde sevmedim. hele coca colanın vanilyalı bir ürünü vardı aman aman. haşlama ( saf şekersiz meyan kökü haşlama içeceği ) daha iyi onun yanında
« Son Düzenleme: 22 Mart 2019, 14:55:59 Gönderen: eyefive »
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sacit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 22 Mart 2019, 15:15:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
vanilya diye yediğimiz aslında vanilin vanilya değil. çünkü vanilyayı almaya herkesin gücü yetmez. safrandan sonra  en pahalı bitki vanilyadır.

vanilya çok pahalıdır ve vanilyanın içinde vanilin denilen bir madde vardır. vanilya nın içindeki diğer doğal maddelerden sadece 1 tanesidir vanilin.

ama piyasadaki vanilin diye satılan şeylerin çoğu vanilyanın içindeki vanilinden değil lingin diye bir maddeden elde edilir. kimyasal bir maddedir doğal değil.

yani o vanilyalı süt yoğurt vss türü ieçcekler gerçek vanilya değil.

sahte vanilyalı şeylerle bir sürü deneme yanılma yolu ile içecek yiyecekler yapmışımdır. vanilyanın tadında ziyade kokusunu çok severim  :D

birde kiwi meyvesi ilede süt yoğurt türü şeyler gitmiyor. sütü ürünlerini kiwi acı bir tada çeviriyor. içine bol şeker veya bal atarsanız anca tadını bastırı ama o zamanda kiwi tadı kayboluyor.

yani demem odurki kiwi ile süt yoğurt karışımınıda tavsiye etmem  :D

safrandan sonra en pahalı bitki vanilya olduğuna göre. vanilyalı 200 ml bir sütün 2 lira felan değilde 20+ lira olması lazımdı muhtemelen :D

vanilyalı denilen şeyleri yiyip içmenizi tavsiye etmem.kimyasal gerçek olmayan bir ürün çünkü.

vanilyanın kokusu hariç içeçeklerde ve süt ürünlerinde sevmedim. hele coca colanın vanilyalı bir ürünü vardı aman aman. haşlama ( saf şekersiz meyan kökü haşlama içeceği ) daha iyi onun yanında

Biri şu yazıyı tercüme etsin  ;D :D
Külli Nefsin Zaikatül Mevt (Her Nefis Ölümü Tadacaktır.)

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 22 Mart 2019, 15:22:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin zaten bende paragrafları ayrı ayrı yazdım ona rağmen dikkat vererek okumak lazım. göz ucuyla okursan birşey anlamazsın  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 22 Mart 2019, 19:30:53 »
5 süt 2 yoğurt ile 4 katılım yaptım
Bi 4 daha yapar bırakırım
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı nesenes

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Persian Point Cats
« Yanıtla #14 : 23 Mart 2019, 10:34:06 »
Çoğu yerde 14 nisan a kadar süreceği yazıyor ama migrosun kendi sitesinde son 3 gün kaldığı yazıyor. Acaba hangi bilgi daha güvenilir? Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Only in madness do you find beautiful death?

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #15 : 23 Mart 2019, 14:47:52 »
Çoğu yerde 14 nisan a kadar süreceği yazıyor ama migrosun kendi sitesinde son 3 gün kaldığı yazıyor. Acaba hangi bilgi daha güvenilir? Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Çekiliş izni 1 ay ama işte migrosa belli olmaz.İleri teknoloji kullanıyor
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 28 Mart 2019, 13:39:50 »
artık katılım daha tuzlu  :) yoğurt 5.75
süt 6.95 oldu,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #17 : 28 Mart 2019, 14:43:00 »
artık katılım daha tuzlu  :) yoğurt 5.75
süt 6.95 oldu,
Daha ne alcaz yeter valla.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #18 : 29 Mart 2019, 18:55:18 »
carrefour da daha ucuzdu bende gittiğim de denk geldim.
çekiliş ayağına migros kakalıyor işte bu fiyatlara...
katılım da hiç azımsanmayacak derecede katılım olacak gibi görünüyor çünkü çoğu markette kalmamış

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 29 Mart 2019, 19:44:14 »
Katılım baya yüksek olacak gibi duruyor bence de. 4 katılımla bıraktım. Kısmette varsa tek katılıma da çıkar zaten
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin desteğin için teşekkür ederim ayrıca :)
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum