Kampanyalar > Biten Kampanyalar

migros danone pro+ çekilişi

(1/6) > >>

klewx:
migros ve tüm migros grubu marketlerinden
14 mart-14 nisan arasında moneyclub kartla
tek seferde 10 tl danone pro+ ürünü alanlar
arasında yapılacak çekilişle;

10 kişiye go pro hero 7 aksiyon kamerası
20 kişiye sony nw-ws413 yeni walkman
100 kişiye xiamoi mi band 3 akıllı bileklik
150 kişiye 150 tl değerinde decathlon çeki

diazem:
Bizim arkadaşlara sordum sporcu olarak yanaşmayız dediler.Bende dün başladım almaya daha tadına bakmadım.Ama bunda extra karbonitrat varmış ve peynir altı suyu mu ne yokmuş

lBaDOkeil:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBizim arkadaşlara sordum sporcu olarak yanaşmayız dediler.Bende dün başladım almaya daha tadına bakmadım.Ama bunda extra karbonitrat varmış ve peynir altı suyu mu ne yokmuş

--- Alıntı sonu ---

10 tane alırım fazlası gereksiz

diazem:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBizim arkadaşlara sordum sporcu olarak yanaşmayız dediler.Bende dün başladım almaya daha tadına bakmadım.Ama bunda extra karbonitrat varmış ve peynir altı suyu mu ne yokmuş

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
Alma diye onca şey yazdık oldu mu şimdi bu!!

lBaDOkeil:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBizim arkadaşlara sordum sporcu olarak yanaşmayız dediler.Bende dün başladım almaya daha tadına bakmadım.Ama bunda extra karbonitrat varmış ve peynir altı suyu mu ne yokmuş

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
Alma diye onca şey yazdık oldu mu şimdi bu!!

--- Alıntı sonu ---

içicem yav alla alla :D

moneylerle alsak olur mu acaba ?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git