Gönderen Konu: Tadım & Getir Final Four Kampanyası  (Okunma sayısı 1608 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Tadım & Getir Final Four Kampanyası
« : 11 Mart 2019, 15:39:10 »
Bu kampanya Tadım Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27.02.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.2107 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

11.03.2019 (Saat:00.01) - 24.03.2019 (Saat:23.59) tarihleri arasında sadece İstanbul ilinde hizmet veren Getir uygulamasını IOS veya Android telefonlarına indirip ad-soyad-adres-telefon-doğum tarihi bilgileriyle uygulamaya üye olduktan sonra Tadım markalı ürünlerden tek seferde 20 TL ve katları tutarında kredi kartıyla (her 20 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapanlar kampanyaya katılacaklardır. Ad-soyad-doğum tarihi ve telefon numarası bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi, çift kişilik İspanya Seyahati (değeri: 15.000,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. (Seyahat, 17-20 Mayıs 2019 tarihleri arasında 3 gece 4 gün, 4* veya 5* otelde kahvaltı dahil konaklama, 2019 Turkish Airlines Euroleague Final Four biletleri, İstanbul-İspanya-İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri dahildir. Seyahat İstanbul'da başlar ve biter. İstanbul'a kadar olan ulaşım masrafları, yukarıda belirtilmeyen öğünler, yurtdışı çıkış harcı, vize ve pasaport masrafları, seyahat sigortası, ekstra turlar ve şahsi harcamalar talihliye aittir.)
Çekiliş 02.04.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 05.04.2019 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Tadım Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihli 20.04.2019, yedek talihliler 05.05.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, fiş/faturaları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Getir uygulaması sadece kredi kartıyla alışveriş yapanlara yönelik olup, sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi kartına yansıtılacaktır. Getir uygulamasına giriş ücretsiz olacaktır. Getir uygulaması sadece İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Tadım Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Getir Perakende Lojistik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Tadım & Getir Final Four Kampanyası
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2019, 16:27:02 »
10 numara kampanya
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2019, 19:12:23 »
Eıro felan çok sorun değil.Çok pahalı bir yer değil işini bilirsen. 330 ml su 1 euro , 1 litre benzin 1.2 euro.Benzin sudan ucuz yani.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2019, 21:12:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Abi araç kiralayacak bir tur değil sanırım. Yazılandan anladığım bizi tur rehberi götürecek.ispanyada  Servis falan olur herhalde
2 kişi rehber tur zor.Birde turla gitsemde serbest zamanı dayayp geçiyorlar.Colacola hariç bu  dediklerime.