Gönderen Konu: TS Papara Card'tan Fırtına Gibi Fırsat! (6 Mart)  (Okunma sayısı 906 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

TS PAPARA CARD'INLA 500TL VE ÜZERİ HARCAMA YAPAN İLK 5 KİŞİDEN BİRİ OL; MAÇ BİLETİNİ KAP!

Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri dahil olup 01.03.2019-06.03.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya tarihleri arasında TS Papara Card ile yapılacak toplam harcamalarında 500 TL ve üzeri harcama tutarına ulaşan ilk 5 kişi Trabzonspor maçına ödül bilet kazanacaktır.
• Ödül bilet Trabzonspor-Akhisar maçını kapsamaktadır.
• Hak edilen ödül biletler maç tarihinin 24 saat öncesi hak eden kişilerin Passolig’ine yüklenecektir.
• Ödül kazanan kullanıcı hakkını başka bir kullanıcıya devredebilir.
• Ödül kazanan kullanıcıya ulaşılamaması durumunda hak ettiği ödül hakkı yanacaktır.
• Ödül kazanan kullanıcılara ulaşılamaması durumunda, tarihsel sıralamada 500TL ve üzeri harcama tutarına ulaşan ilk beş kişiden sonra gelen (yedekler) ilk beş kişi ödülü hakkedecektir.
• İade/iptal işlemler toplam tutara dahil edilmeyecektir.
• İptal/İade işlemlerinden doğacak kampanya şartlarının uygunluğunun bozulması durumunda ödül sahibi ödül bilet tutarını Papara’ya geri ödemekle yükümlüdür.
• Trabzonspor, ödül bileti olası bir aksama sebebiyle uygun gördüğü maç tarihinde kullandırma hakkına sahiptir.
• Papara kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ynt: TS Papara Card'tan Fırtına Gibi Fırsat! (6 Mart)
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2019, 08:36:46 »
Güvenilir bir uygula değil.  Sarkmalar yaşatıyor para aktarım konusunda bilginiz olsun 
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: TS Papara Card'tan Fırtına Gibi Fırsat! (6 Mart)
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2019, 10:48:54 »
Ben toloka'dan kazandığım parayı papara üzerinden alıyorum şimdiye kadar sorun yaşmadım.
Ama kredi kartlarını hiç kullanmadım.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin