Gönderen Konu: Casper Türkiye  (Okunma sayısı 431 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuray.uzunc

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1365
Casper Türkiye
« : 12 Şubat 2019, 12:55:15 »
14 Şubat'a özel tasarladığımız kırmızı seri Casper VIA G3’leri sevgililere değil, yalnızlara hediye ediyoruz! Kimsenin rehberinde “Aşkitoş❤️️”diye kayıtlı olmayan, tüm aramaları “Yaaa önce sen kapat😌” denmeden kapananlar, evet size sesleniyoruz! Sen de onlardan biriysen ve 3 adet kırmızı VIA G3'ten birini kazanmak istiyorsan, sosyal medya hesaplarımızda #yalnızlarınyanında etiketini kulanarak yalnızlığı anlat!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı harunn0

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 2932
  • ...
Ynt: Casper Türkiye
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2019, 16:25:28 »
1. Aşağıda katılım koşulları bulunan #yalnızlarınyanında Kampanyası Casper Türkiye tarafından yürütülecek olup, kampanya 12.02.2019 tarihinde saat 12:50’de başlayıp, 17.02.2019 tarihinde saat 17:00’de sona erecektir.
2. Katılımcılar işbu kampanyaya katılmak veya ödüllerini almak maksadıyla paylaşacakları ad, soy ad, adres, telefon numarası vb. kişisel verilerinin Casper Türkiye tarafından Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin uyarınca kullanılabilmesine işbu katılım koşullarını onaylamakla rıza göstermektedir.
3. Kampanyaya katılmak için katılımcıların Casper Türkiye sosyal medya hesaplarında paylaşılan yarışma içeriğinin altına #yalnızlarınyanında etiketini kullanarak yalnızlığı anlatmaları beklenmektedir.
4. Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar, kendilerine ait sosyal medya hesaplarından katılabilir. Bir tüzel kişilik, kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
5. Aynı kişi kendisine ait birden fazla sosyal medya hesabından aynı veya farklı paylaşımlar yaptığı takdirde birden fazla ödül kazanamaz. Katılımcılar aynı cep telefonu numarası, e-posta adresi ve isim/soy isim ile kampanyaya katılamazlar. Aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilir. Bu neviden ihlallerde iptal edilecek katılımı belirlemek hususunda Casper Türkiye, serbest takdirinde olmak üzere yetkilidir.
6. Kampanya için hizmet veren firmaların, ajansların çalışanları ve Casper Türkiye çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
7. Kampanyada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazananı haksız yolla etkilemeye çalışan herhangi bir işlem tespit edildiğinde, ilgili tüm kullanıcılar bu kampanya özelinde ve diğer tüm Casper Türkiye kampanyaları için katılım hakkını kaybedecektir. Casper Türkiye veya ilgili ajans yetkilileri tespit ettikleri bu haksız işlemle ilgili kullanıcıya herhangi bir bilgi vermek ve açıklama yapmak zorunda değillerdir. Bu haksız işlemlere örnek olarak sahte veya asılsız profillerden paylaşım yapılması, başvuru yapılması sayılabilir.
8. Casper Türkiye düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucusundan kaynaklanan virüs, aşırı yükleme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
9. Kullanıcı, diğer kampanyacılarla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. Casper Türkiye bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.
10. Casper Türkiye, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
11. Yorumlar arasından Casper Türkiye tarafından belirlenmiş jüri tarafından serbest takdirlerinde olmak üzere seçilecek 3 sosyal medya hesabı sahibine birer adet Casper VIA G3 cep telefonu ödül olarak verilecektir.
12. Belirtilen şartlarda, Casper Türkiye tarafından verilecek ödül kazanma şansı yakalayan paylaşımın yapıldığı sosyal medya hesapları, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli Instagram hesabından 19.02.2019 tarihinde ilan edilecektir.
13. Casper Türkiye’nin kazanan hesap sahipleri ile birebir iletişime geçme zorunluluğu yoktur. Tüm katılımcılarım kazanan açıklamalarını Casper Türkiye’nin Instagram hesabını takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. Casper Türkiye tarafından gönderilebilecek herhangi bir e-postanın/mesajın/özel mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınmaması durumunda Casper Türkiye hiçbir sorumluluk kabul etmez.
14. Ödüllerin kazanan hesap sahiplerine teslimi, kazanan sosyal medya hesaplarının Casper Türkiye sosyal medya hesaplarında yayınlanması üzerine kullanıcı tarafından beyan edilecek tek bir adrese Casper Türkiye tarafından kargo şirketi aracılığıyla yapılacaktır. Ödül kazanan talihlilerin adres bilgilerini 21.02.2019 tarihinde 12:00’ye kadar kendi sosyal medya hesapları üzerinden mesaj yoluyla paylaşmaları gerekmektedir.
15. Kazanılan ödülün gönderimi Casper Türkiye tarafından 1-8 Mart tarihleri arasında yapılacaktır.
16. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
17. Sunulan adres ve kimlik bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.
18. Gönderilen hediyelerin kargo ücreti Casper Türkiye’ye aittir.
19. Gönderilen hediyelerin tesliminde yaşanabilecek gecikmeler ve hediyelerdeki olası deformasyonlar Casper Türkiye sorumluluğunda değildir.
20. Kazanan sosyal medya hesabı sahipleri, iletişim bilgilerini eksiksiz olarak iletmekle yükümlüdür. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Casper Türkiye sorumlu tutulamaz. Yanlış bilgi beyan eden kullanıcıların kazanımları iptal edilir.
21. Casper Türkiye verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini kampanya süresince dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
22. Casper Türkiye şaibe gördüğü durumlarda kazananların hakkını geri alma yetkisine sahiptir.
23. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmaları durumunda ikramiyeleri verilmez.
24. Kampanya boyunca ve sonrasında öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, kampanyacının bütün kampanya verilerini, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
25. Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlarının ilan edileceği tarihin ve ödül kazanan asil kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Casper Türkiye tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılır.
26. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin ve paylaşımların Casper Türkiye tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, tamamının ya da bunlardan Casper Türkiye’nin seçeceği bir kısmının aynen ya da değiştirilmek suretiyle Casper Türkiye dilediği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin uyarınca muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne as altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülmez surette kabul ve taahhüt ederler.
27. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel veya işitsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, ilgili kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve Casper Türkiye'nin bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
28. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
29. Casper Türkiye katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
...