Gönderen Konu: HerHafta 100 kişiye 50 TL’lik ŞOK Market Hediye Çeki  (Okunma sayısı 972 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1790
  • Valar Dohaeris
Katılım Koşulları
Teremyağ ile Mutfağın Sultanları Kampanyası Katılım Koşulları
Bu kampanya, 25.02.2019 (SAAT:00.01) – 03.03.2019 (SAAT:23.59) tarihleri arasında NYT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş (Firma) tarafından MUCİZE TANITIM vekaletinde yapılan başvuru ile MPİ’nin 18.02.2018 tarih ve 40453693-255.05.02-E.1811 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

Kampanya 25 Şubat Pazartesi 00:01’de başlayıp 3 Mart Pazar 23:59’da sona erecektir.

​18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamazlar. Firma, 18 yaşından küçüklerin, yarışmaya herhangi bir şekilde bilgi sunmasından ve/veya katılmasından sorumlu tutulamaz. 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılmış olması halinde, kazandıkları ödül kendilerine verilmeyecektir.

Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz; kazansalar dahi kesinlikle hak iddia edemezler.

Kampanya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir.

Yarışma Mekanizması: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinın-sultanları/ (ücretsiz) adresli web sayfasındaki forma Ad, Soyad, E-Mail Adresi, Cinsiyet, Doğum Tarihi, Şehir ve GSM numarası bilgileri ile kayıt olup ya da Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’daki üyelik formuna ad-soyad, e-posta, cinsiyet ve kullanıcı adı bilgilerini girerek üyelik oluşturup; Teremyağ ürünlerinden herhangi birini kullanarak yapılmış yemek tarifini, malzemeler, yapılışı ve fotoğrafı ayrımında sayfada belirtilen ilgili bölümden girerek katılım yapabilirler. Tarif yüklerken tarif isminin Teremyağlı olarak yüklenmesi gerekmektedir. Toplamda 100 kişiye ŞOK 50 TL’lik hediye çeki ve büyük ödül olarak 1 adet Karaca Mutfak Şefi verilecektir. Bu kişiler jüri kararı ile belirlenecektir. Büyük ödül kazanacak kişi “Mutfağın Sultanı” olarak ilan edilecek ve kampanya sonunda Nefis Yemek Tarifleri ile fotoğraf ve video çekimine katılmaları beklenecektir. Bu kişiler Mutfağın Sultanları olarak marka ve mecranın sosyal medya hesaplarında duyurulacaktır.

Yarışma Jürisi: Marka uzman şefi ve marka ekibi

Ödül 1: Toplam 100 kişiye 1 yıl süre ile geçerli 50 TL’lik ŞOK Market Hediye Çeki

Ödül 2: 1 kişiye Karaca Mutfak Şefi

Firma, şaibe gördüğü durumlarda kazananların hakkını geri alma yetkisine sahiptir.

Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.

Bir kişi kampanya boyunca büyük ödülden yalnızca 1 kez kazanabilir, birden fazla kazanamaz. Aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilebilir.

Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla kullanıcılar, aynı cep numarası, e-posta adresi ve isim ve soyadı ile yarışmaya katılamazlar. Aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilebilir.

Belirtilen şartlarda, firma tarafından verilecek ödül kazanma şansı yakalayan kişiler, yarışmanın gerçekleştirildiği Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden .yarışmanın sona erdiği 24.02.2019 tarihinden itibaren 1 hafta içerisinde ilan edilecektir. Firmanın, kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Tüm yarışmacıların kazanan açıklamalarını ilgili web adreslerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. Kazanan kişilere Nefis Yemek Tarifleri ulaşacaktır. Firma tarafından gönderilebilecek herhangi bir e-postanın/mesajın/özel mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda Firma hiçbir sorumluluk kabul etmez. ​

Ödül kazananlarda asil listede ismi açıklanan ve buna dair eposta bildirimi alan kişiler, mutlaka iletişim bilgilerini kazandıklarına dair gelen bilgilendirme epostasını takiben 7 gün içerisinde paylaşmalıdır. Bu tarihe kadar geri dönüş yapmayan asil kişiler haklarını kaybederler ve hakları sıralamaya göre arkadan gelen diğer kişilere geçer. Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Firma sorumlu tutulamaz. Yanlış bilgi beyan eden kullanıcıların kazanımları iptal edilebilir. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.

​Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan asil kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Firma tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, Firma fotoğrafı ya da videoyu yükleyen kişi ile herhangi bir iletişime geçme zorunluluğu olmadan doğrudan içeriği kaldırabilecek, herhangi bir ödül kazanması halinde bu ödülün iadesini talep edebilecek ve fotoğrafı ya da videoyu yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler tek başlarına sorumlu olacaklarını, Firmanın bu sebeple herhangi bir suretle zarara uğraması halinde bu zarardan sorumlu olacaklarını ve bu zararı ilk bildirim anında nakden tazmin edeceklerini kabul ederler.

Katılımcıların, Firma ile paylaşılacak olan ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanun’u ve ilgili sair yasalar kapsamında kişisel veri ve özel nitelikli kişisel veri (birlikte Kişisel Veriler olarak anılacaktır) olarak tanımlanan her türlü verileri, sadece Besler’ in düzenlemekte olduğu kampanya kapsamında oluşturulan sözleşme ilişkisi içerisinde kullanılacaktır. Katılımcılar; Firma’nın kampanya kapsamında yükümlülüklerini yerine getirebilmesi, sözleşmenin ifası ve sözleşmeden kaynaklı hakların tesisi ve muhafazası amacıyla Kişisel Veriler’ inin toplanmasına, işlenmesine, grup şirketleri ile paylaşılmasına, aktarılmasına, yurtdışına aktarılmasına, silinmesine, anonim hale getirilmesine ve sair surette işlenmesine özgür iradeleri ile açık olarak muvafakat ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Firma tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan Firma’nın seçeceği bir kısmının aynen ya da değiştirilmek suretiyle Firma’nın dilediği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.

Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Sınai Mülkiyet Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları, Nefis Yemek Tarifleri bünyesinde çalışanlar ve Besler çalışanları yarışmaya katılamazlar. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

Firma’nın kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

Yarışma boyunca ve sonrasında öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının bütün yarışma verilerini, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Yarışmada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazananı haksız yolla etkilemeye çalışan herhangi bir işlem tespit edildiğinde, ilgili tüm kullanıcılar bu kampanya özelinde ve diğer tüm Firma kampanyaları için katılım hakkını kaybedecektir. Firma veya ilgili ajans yetkilileri tespit ettikleri bu haksız işlemle ilgili kullanıcıya herhangi bir bilgi vermek ve açıklama yapmak zorunda değillerdir. Bu haksız işlemlere örnek olarak sahte veya asılsız profillerden oy verilmesi, paylaşım yapılması, başvuru yapılması sayılabilir.

Firma, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcı, diğer kullanıcılarla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. Firma, bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.

Kampanyaya katılanlar yukarıdaki belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Çevrimdışı OTELCi

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 2208
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
Ynt: HerHafta 100 kişiye 50 TL’lik ŞOK Market Hediye Çeki
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2019, 21:48:31 »
Zannedersin BMW araba veriyo... Şartnameye bak ya...