Gönderen Konu: Pegasus BolBol 10 Kişiye 100’er Bilet Yarışması  (Okunma sayısı 1645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmethakan

  • Global Moderator
  • Deneyimli Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 289
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Pegasus BolBol 10 Kişiye 100’er Bilet Yarışma Kuralları ve Katılım Koşulları

Yarışma Kapsamı: 5 Ocak 2024 (saat 12.00’den itibaren) 19 Ocak 2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yapılacak olan “Pegasus BolBol 10 Kişiye 100’er Bilet” yarışmasına Pegasus İnternet Sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) üzerinden katılan Pegasus Bolbollular arasından 10 kişiye yurt içi, yurt dışı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti direkt uçuşlarda geçerli 100’er adet uçak bileti için biletleme yapmalarına olanak sağlayan bilet şifresi hediye olarak iletilecektir.

Yarışma Katılım Tarihleri: Pegasus BolBollular yarışmaya 5 Ocak 2024 (saat 12.00’den itibaren) – 19 Ocak 2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında katılım sağlayabilirler.

Yarışmaya Katılım Sağlayabilecek Kişiler: Yarışmaya katılım sağlayabilmek için Pegasus BolBol üyesi olmak ve Yarışma Katılım Tarihleri arasında Pegasus İnternet Sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) üzerinden yarışma için oluşturulan başvuru ekranına Pegasus BolBol üyeliğiniz ile ilişkilendirilmiş ad, soyad, cep telefonu numarası ve e-mail bilgilerinin girilmesi ve “Bugüne kadar gittiğin en keyifli seyahat hangisiydi ve neden?” sorusunun cevaplanması gerekmektedir. Pegasus tarafından size ait hangi verilerin, hangi amaçlarla ve ne şekilde işlenebileceği ve kimlerle paylaşılabileceği konularında detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası’nı inceleyebilirsiniz.

Yarışmaya Katılım Sağlanabilecek Kanal: Yarışmaya katılım sağlamak isteyen Pegasus BolBol üyeleri Yarışma Katılım Tarihleri arasında Pegasus İnternet Sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) üzerinden yarışma için oluşturulan başvuru ekranı üzerinde katılım sağlayabilirler.

Yarışma Kapsamında Kazanılacak Biletlerin Geçerli Olduğu Uçuş Tarihleri, Biletleme Tarihleri ve Hatlar:

·       Yarışmayı kazanan Pegasus BolBollular, kendilerine iletilecek hediye bilet şifresi ile 26 Ocak 2024 (saat 15.00’den itibaren) – 20 Aralık 2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında, yurt içi, yurt dışı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti direkt uçuşları için geçerli 100’er adet uçak bileti için ücret ödemeden biletleme yapabileceklerdir.

·       Bilet şifresi ile uçuş geçekleştirebilmek için uçuş tarihi ile ilgili biletin ücretsiz olarak biletlemesinin yapıldığı tarihler arasında minimum 15 gün olmalıdır. Bu nedenle, misafirler bilet şifrelerini aldıktan sonra en erken 10 Şubat 2024 tarihine biletleme yapabilirler.

·       Hediye biletler ile 10 Şubat 2024 – 4 Ocak 2025 tarihleri arasındaki tüm direkt uçuşlarda ücretsiz biletleme yapabilecektir.

·       PNR’da birden fazla kişi olması durumunda, şifre kullanımı sadece Yarışma Kazananı yani Yarışma kapsamında hak edişi olan kişi için mümkün olacak ve ilgili Yarışma Kazananının bilet ücreti “0 TL” olarak yansıyacaktır.

·       Söz konusu direkt uçuşlar gidiş-dönüş veya tek yön olarak hediye bilet şifresi ile ücretsiz biletlenebilecek, bilet sayısı hesabı uçuş başına yapıldığından gidiş-dönüş iki (2) adet hediye bilet, tek yön bir (1) adet hediye bilet olarak sayılır.

·       Yarışma kapsamında iletilecek şifre ile aktarmalı uçuşlar için ücretsiz biletleme yapılması mümkün değildir. Ayrıca, farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar için de şifre ile bilet satın alınması mümkün olmayıp yalnızca Pegasus'un taşıyıcı olduğu ve burada belirtilen kurallara uygun olarak Yarışma kapsamına giren direkt uçuşlar için ücretsiz biletleme yapılabilir.

Yarışma Kapsamındaki Biletlerin Geçerli Olduğu Paket: Yarışmayı kazanan kişilere yukarıdaki kapsamda ücretsiz biletleme yapabilmeleri için iletilecek olan hediye bilet şifresi yurt içi uçuşlarda Eko Paket; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve yurt dışı uçuşlarında ise ilgili uçuş kapsamında sunulan en düşük pakette kullanılabilir. İlgili belirtilen paketlerin kapsamına girmeyen Pegasus Ek Ürün ve Hizmetleri (koltuk, yemek, bagaj vb.) ayrıca ücretlendirilir.

Yarışma Kapsamında Kazanılacak Bilet Şifrelerinin Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Hediye bilet şifresi ile yalnızca Pegasus İnternet Sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden biletleme yapılabilir.

Yarışmayı Kazanacak Kişi Sayısı:

·       Yarışmaya katılabilecek kişi sayısında bir sınırlama olmamakla beraber Yarışmayı toplam 10 kişi kazanacaktır. Kazanan kişilere yukarıdaki kapsamda 100’er adet ücretsiz bilet kazanmalarına olanak sağlayacak bir şifre iletilecektir.

·       Yarışmayı kazanan kişilerin, kendilerine iletilen şifre ile bilet hakkından yararlanabilmeleri için Pegasus BolBol üyesi olmaları ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikle ilişkilendirilmiş cep telefonu numarası) ve ad-soyad bilgisini girmesi gerekmektedir.

Şifre Kullanım Koşulları ve Süresi: Yarışma kapsamındaki biletlerin, Yarışmayı kazanan Pegasus BolBol üyelerine iletilecek olan şifre ile uçuş tarihinden en geç 15 gün öncesine kadar ücretsiz olarak biletlemesinin yapılmış olması gerekmektedir. Aksi halde, söz konusu şifre ile bilet alımı gerçekleştirilemez. Yarışmayı kazanan kişilere iletilecek olan şifrenin kullanılabilmesi için, Yarışmayı kazananların, Yarışmaya başvurdukları Pegasus BolBol üyelik bilgileri ile Pegasus İnternet Sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ve/veya Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden giriş yaparak biletleme aşamasında, ödeme sayfası kısmında “Kampanyalar” başlığı altındaki “Kampanya Seçin”e tıklaması, akabinde, “Kod girmek istiyorum”un altındaki kısma iletilen 8 haneli şifreyi girmesi gerekmektedir. Şifre ile alınan biletlerde ödeme tutarı 0 TL olarak yansımaktadır.

 

Yarışma Kuralları:

·       Yarışma Katılım Tarihlerinde, katılmak isteyen Pegasus BolBol üyeleri, ücretsiz olarak Pegasus İnternet Sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) üzerinden Yarışma için oluşturulacak başvuru ekranına  Pegasus BolBol üyeliği ile ilişkilendirilmiş ad, soyad, cep telefonu numarası ve e-posta adresi bilgilerini girerek “Pegasus BolBol üyeliğinle bugüne kadar gittiğin en keyifli seyahat hangisiydi ve neden?” sorusuna cevap vermelidir. 

·       Her Pegasus BolBol üyesi yarışmaya bir (1) defa katılabilir. Katılımcılar sadece kendileri adına Yarışmaya katılabilirler, başkası adına Yarışmaya katılım sağlanamaz.

·       Yarışmaya yalnızca bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar Yarışma kapsamında hediye uçak bileti kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

·       Genel Ahlak kurallarına aykırı cevaplar verilmesi halinde Yarışmaya katılım sağlanmamış sayılacak ve ilgili kişiler Yarışmaya dâhil edilmeyecektir.

·       Yarışmayı kazanan 10 Pegasus BolBollu 100’er adet hediye bilet için şifre kazanacaktır, bu kazanımın dışında kalan ve bu biletlerle bağlantılı veya bağlantısız olarak gerçekleştirilecek olan havalimanına ulaşım, gidilen şehirdeki konaklama ve benzeri tüm şahsi harcamalar kazanan Pegasus BolBol üyesinin kendi sorumluluğunda olacaktır.

·       Yarışmayı kazanan Pegasus BolBollulara iletilecek şifre ile sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu yukarıdaki Yarışma kapsamına giren uçuşlar için biletler alınabilir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar Yarışmaya dahil değildir.

·       Katılımlar, konusunda uzman bir jüri tarafından değerlendirilecektir.

·       Değerlendirme;

Tarih: 22.01.2024 tarihinde değerlendirilecektir.

Ne Şekilde Yapılacağı: Profesyonel bilgi sahibi Jüri üyeleri paylaşımları yaratıcılık, eğlence ve içerik zenginlik esas alınarak değerlendirilecektir.

Jüri üyeleri:

Nisareşide Şahin: Sadakat Yönetimi Pazarlama Uzmanı

Esin İnan: Sadakat Yönetimi Yöneticisi

Nihan Yiğit: Marka Uzmanı

İremsu Acar: Marka Uzmanı

·       Yarışma sonuçları 26 Ocak 2024 tarihinde saat 10.00’da Pegasus İnternet Sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) üzerinden duyurulacaktır. Bu duyuruyu takiben Yarışma kazananlarının Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaraları Yarışmaya katılım sağladıkları Pegasus BolBol üyelikleri ile ilişkilendirilmiş cep telefonu numaraları üzerinden teyit edilecektir. Yarışmayı toplam on (10) kişi kazanacaktır. Yarışmayı kazananlara, gerçekleştirilecek kimlik teyidi aşamasını tamamladıktan sonra; 26 Ocak 2024 tarihi saat 15.00’e kadar Pegasus BolBol üyeliği ile ilişkilendirilmiş e-mail adresi üzerinden bilet şifresi iletilecektir. Yarışmayı kazanan katılımcıların kimlik teyidi için öncelikle telefon ile ulaşılmaya çalışılacak, telefon ile Yarışma kazananlarının duyurulduğu aynı gün içerisinde ulaşılamaması halinde kazananlara e-posta iletilecektir. Tarafımızdan iletilen e-posta iletisine kimlik teyidi kapsamında üç (3) gün içinde geri dönüş yapılmaması veya kimlik teyidi aşamasının herhangi başka bir nedenle Kazanan kişiler tarafından tamamlanamaması (bilgi eksikliği, kimlik bilgilerinin uyuşmaması, iletişim bilgilerinin hatalı olması veya yapılan çağrıların/e-posta iletişimlerinin cevapsız bırakılması vb.) halinde ilan edilen Yarışma kazananlarının bilet hakkı yedek kişilere geçecektir.

·       Yarışma, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Bilet Satış, Yarışma ve İkramiye Yönetmeliği hükümlerine uygun olarak, Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi’nin 29.12.2023 tarih ve E-58259698-255.05.02-49702 sayılı izni ile Hedef Yarışma Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir.

·       Hediye bilet şifreleri, Yarışma kapsamında hediye bilet şifresi ile bilet almaya hak kazanan Yarışmayı kazanan Pegasus BolBolludan farklı biri tarafından kullanamaz.  İletilen bilet şifresi ve alınan uçak bileti devredilemez, nakde çevrilemez.

·       Hediye bilet alınmasına olanak sağlayan şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kâr amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmesi, kullanılması, satılması veya paylaşılmasının tespiti halinde şifreler derhal iptal edilecektir. Pegasus, ilgililer hakkında tüm hukuki yollara başvuru hakkını saklı tutar.

·        Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Yarışma kapsamında hediye bilet hakkı kazananların bilet kullanım durumları her ayın sonunda kontrol edilecektir. Yarışmanın kazanıldığı tarihten itibaren herhangi bir talihlinin toplamda üç (3) ve daha fazla defa satın aldığı uçuşlara katılmadığı tespit edilirse Yarışma kapsamında kazandığı biletleme hakları iptal edilecektir.

·       Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan Pegasus sorumlu tutulamaz. 

·       Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. çalışanları, Hedef Yarışma Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları, Rafineri Rek. Hizm. Ve Tic A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen Yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediye bilet almalarına olanak sağlayan şifre iletilemez ve hediye bilet imkânı verilemez.

·       Taşıma Ücreti (a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedelinden oluşmaktadır. Yarışma kapsamında hediye bilet hakkı kazanan kişilerin uçuş bilet ücretini oluşturan Taşıma Ücreti kalemlerinin tümü hediye bilet şifresi ile karşılanır, Taşıma Ücreti kalemleri 0 TL olarak yansır.

·       Biletleme yaptığınız uçuş Pegasus’tan kaynaklı sebeplerle iptal edilirse, Pegasus BolBol üyelerine özel ücretsiz çağrı merkezimiz 0850 399 17 01’i arayarak tekrar biletleme yapabilirsiniz.

·       Pegasus yarışma kurallarında dilediği zaman tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yarışma kurallarında Pegasus tarafından yapılacak herhangi bir değişiklik sonucunda kazanılmış hak iddiası dahil hiçbir talepte bulunulamaz.

·       Katılımcıların, Yarışmayı kazanabilmeleri için, Yarışma şart ve koşullarını okumuş ve kabul etmiş olması zorunludur. Yarışmaya katılanların, bu katılım koşullarının herhangi birine veya belirtilen sürelere uymaması, eksik bilgi ve/veya belge ibraz etmesi halinde Yarışma kazanılmış olunsa dahi sonuç geçersiz sayılacak ve katılımcı Yarışmadan faydalanamayacaktır. Böyle bir durumda ilgili katılımcı kazanılmış hak iddiasında bulunamaz ve katılımcıya ilave bir katılım hakkı veya kazanım sağlama hakkı tanınmaz.YASAL METİN:

Bu kampanya PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. adına MPİ’nin 29.12.2023 tarih ve E-58259698-255.05.02-49702 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir. 05.01.2024 saat 12:00 - 19.01.2024 saat 23:59 Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Pegasus BolBol üyesi olup  ve Pegasus İnternet Sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) üzerinden yarışma için oluşturulan başvuru ekranına (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) Pegasus BolBol üyeliğiniz ile ilişkilendirilmiş ad, soyad, telefon numarası ve e-mail bilgilerinin girilmesi ve "Bugüne kadar gittiğin en keyifli seyahat hangisiydi ve neden?" sorusunun cevaplanması halinde yarışmaya katılacaklardır. Kazanan 10 kişi yurt içi, yurt dışı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti direkt uçuşlarda geçerli 100’er adet uçak bileti için biletleme yapmalarına olanak sağlayan bilet şifresi kazanacaktır. İletilecek hediye bilet şifresi ile 10.02. 2024 (saat 15.00) – 04.01. 2025 (saat 23.59) tarihleri arasında, ücret ödemeden biletleme yapabileceklerdir. Yarışmayı kazanan Pegasus BolBol üyelerine iletilecek olan bilet şifresi ile uçuş gerçekleştirebilmek için uçuş tarihi ve biletin ücretsiz olarak biletlemesinin yapıldığı tarihler arasında minimum 15 gün olmalıdır. Aksi halde, söz konusu şifre ile bilet alımı gerçekleştirilemez. Yarışmaya yalnızca bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar Yarışma kapsamında hediye uçak bileti kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Her Pegasus BolBol üyesi yarışmaya bir (1) defa katılabilir. Katılımcılar sadece kendileri adına Yarışmaya katılabilirler, başkası adına Yarışmaya katılım sağlanamaz. İkramiye biletleri talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir Genel Ahlak kurallarına aykırı cevaplar verilmesi halinde yarışmaya katılım sağlanmamış sayılacak ve ilgili kişiler Yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Söz konusu direkt uçuşlar gidiş-dönüş veya tek yön olarak hediye bilet şifresi ile ücretsiz biletlenebilecek, bilet sayısı hesabı uçuş başına yapıldığından gidiş-dönüş iki (2) adet hediye bilet, tek yön bir (1) adet hediye bilet olarak sayılır. Yarışmayı kazanan 10 Pegasus BolBollu 100’er adet hediye bilet için şifre kazanacaktır, bu kazanımın dışında kalan ve bu biletlerle bağlantılı veya bağlantısız olarak gerçekleştirilecek olan havalimanına ulaşım, gidilen şehirdeki konaklama ve benzeri tüm şahsi harcamalar kazanan Pegasus BolBol üyesinin kendi sorumluluğunda olacaktır.
Para Koleksiyonu;
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin