Gönderen Konu: TİCARET BAKANLIĞI  (Okunma sayısı 1287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
TİCARET BAKANLIĞI
« : 10 Ocak 2019, 12:57:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

A- Bilinçli Tüketici Ödülü
Ödül verilecek tüketicinin;
1-Mağduriyetine neden olan bir konuda, yasal haklarını sonuna kadar kullanmada duyarlılık
göstermiş olması,
2-Bu yönüyle diğer tüketicilere örnek olması,
3-Başvurusu hakkında verilen kararın kesinleşmiş olması, dolayısıyla yargıya intikal etmiş konularda
yargı sürecinin tamamlanmış olması,
Şikayetine esas teşkil eden Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemesi ve Yargıtay Kararı vb.
belgelere başvuru dilekçesinin ekinde yer vermesi,
gerekmektedir.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: TİCARET BAKANLIĞI
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2019, 13:37:20 »
Bak tam senlik Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2019, 15:03:33 »
Bak tam senlik Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dostum ödülün / hediyenin ne olduğu belli değil. Benim hayattaki felsefem her zaman paylaşmaktır. Elimden geldiğince de herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.

Bakma bu kampanya için demiyorum ama kamuda ve belediyelerde çoğu kampanya tamamen göstermelik. Yapmak için yani. Geçen yaşadığım Kartal Belediyesi 25 kg elektronik çöpe sinema bileti verecekmiş. Kampanya yapmışlar, gelir de otistik çocuk vakfı na verilecekmiş. 25 kg çöp nasıl taşınır, belediyede kime teslim edilecek ? Ayrıca 25 kg çöpü vatandaş neden taşısın, vatandaşın Kartal'daki ikametinden sen al. Facebook da paylaşımlarının altına yazdım, kimse dönüş dahi yapmadı. Memur zihniyeti dostum dedim ya , çoğu böyle kampanya eşe dosta gidiyor belediyede.

KOSGEB in yeni girişimcilere 100.000 TL geri ödemesiz hibesi var AB'den. Git dostum bak, hibeyi alanlar hep üniversitede öğretim görevlilerinin, memurların akrabaları, eşi yada dostları. Online pasta satışı diye uyduruktan Kartal'da ara sokakta pasta imalathanesi açmışlar. Kapısını açan dahi yok, sırf hibeyi almak için firma açıyorlar. Ah dostum ah, herkes talancı, dolandırıcı. Sorma bu ülkede bilinçli tüketici olsan hapse atılma riskin var :D  :o
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2019, 15:09:16 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2019, 22:24:20 »
son cümleye sesli güldüm Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2019, 22:40:52 »
son cümleye sesli güldüm Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ya iste o yüzden ödülü sordum :D ödül silivri de olabilir diye :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.