Gönderen Konu: Poşet parçalanıp bal dökülürse tazminat isteyin  (Okunma sayısı 1201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Tüketici Başvuru Merkezi Başkanı Ağaoğlu: Poşet parçalanıp bal dökülürse tazminat isteyin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Poşet parçalanıp bal dökülürse tazminat isteyin
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2019, 11:14:43 »
Daha insanlar 15 yıllık tazminatlarını işverende bırakıp işten çıkarılıyor. Öğretmenlerin bile tazminatları birikmesin diye okullar her yıl hocaları işten çıkarıp tekrar işe alıyor. Bu ülkede hakkını nasıl arayacaksın, arasan .... terör örgütü üyesi olmamakla beraber , teröre destekten CİMER e bir şikayet uğraş dur.

Özellikle yerel marketlerin sahipleri pazarda limon satarak büyümüş ve zamanında enflasyonda STOKÇU lukla pirinç, teneke yağları, zeytinyağlarını depolarında saklayarak bu hale gelmiş tüccarlardır. Böyle aksiyonları yerel marketlerde beklemeyin. Uğraşırsanız bu marketlerin avukatları da sizle uğraşır.  :'(
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2019, 11:20:15 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2019, 11:28:58 »
biri bim poşetini iade etmiş 25 krş almış
poşetten memnun kalmadım diye yazmış iade kağıdına  :D :D

görmüşsünüzdür herhalde

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2019, 12:30:33 »
Anlıyoruz ki milletçe küçük boy kazıklardan hoşlanmıyoruz :D

Şuna gösterilen tepki diğer giydirme vergilere, sorma ver paralarına verilmedi.

Sorsak herkes ÖTV ye alışkın ama zamanında geçici olarak konulduğunu tatlı gelince de kaldırılmayıp kapsam genişlemesine gidildiğini ve her yıl canları sıkıldıkça arttırıldığını kaç kişi biliyor kaç kişi buna tepki gösteriyor.

poşete gelene kadar ohooo

bırakın oda dağınık kalsın.
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2019, 12:32:02 »
biri bim poşetini iade etmiş 25 krş almış
poşetten memnun kalmadım diye yazmış iade kağıdına  :D :D

görmüşsünüzdür herhalde
Valla ben dün yerel bir markete gittim. Bez poşetleri unuttum, alışkanlık. 150 TL alışveriş yaptım, meyve sebzeleri aynen market arabasıyla arabama götürdüm. 3-4 parça peynir falan almıştım, onlara da meyve sebze reyonundan ince poşet aldım. Poşet parası vermedim.

Vermem de, bak GSM operatörleri bu milletten o oldu bu oldu der 10 TL - 50 TL masrafları çatır çatır fatura eder, alır. Ama millete o 25 kuruş koyar. :D Ben de yurtdışında poşete para verince çok koyuyordu. Alışkanlık, bizim milletin buna alışması 1 sene sürer. :D 2019 kayıp yıl o nedenle.

Ayrıca bu işten perakendeci de kaybedecek. Şimdi poşete çok para vermemek için insanlar iyice alışverişlerini küçültecek. Azar azar alışveriş yapacak. "Aman poşetim yok" deyip alışverişini hemen o mağazadan yapmayacak. Aslında bu nedenle tüketici için de iyi birşey. Artık gidip birden 300-400 TL alışveriş yapmaz orta direk.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2019, 12:35:28 »
Anlıyoruz ki milletçe küçük boy kazıklardan hoşlanmıyoruz :D

Şuna gösterilen tepki diğer giydirme vergilere, sorma ver paralarına verilmedi.

Sorsak herkes ÖTV ye alışkın ama zamanında geçici olarak konulduğunu tatlı gelince de kaldırılmayıp kapsam genişlemesine gidildiğini ve her yıl canları sıkıldıkça arttırıldığını kaç kişi biliyor kaç kişi buna tepki gösteriyor.

poşete gelene kadar ohooo

bırakın oda dağınık kalsın.
Dostum neye tepki gösteriyorsun, öyle kolay  mı ? Bu ülkede hükümeti de , muhalefeti de aynı. Tepki gösterenler ya mezarda , ya hapiste. Boşversene bırak ne yapıyorlarsa yapsınlar. Koyun milletiz vesselam. Ben lise yıllarımda Demirel zamanını da hatırlarım. O zaman da aynıydı, gelen ye kürküm ye deyip sömürmeye geliyor :D Bırak yesinler, yemek makamın şanındandır :D

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2019, 16:18:36 »