Gönderen Konu: Algida son gün?  (Okunma sayısı 3115 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Algida son gün?
« Yanıtla #10 : 25 Aralık 2018, 20:38:46 »
7 katılım ben yaptım hadi bakam inşallh yılbaşı günü ihtiyacı olan 6 kişiyi sevindirir Algida 31 aralıkmiş çekiliş

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 25 Aralık 2018, 21:26:58 »
Demekki kazananları o gün arayıp, yeni yıl müjdesini verecekler.

Çevrimiçi ibo17

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 25 Aralık 2018, 21:31:00 »
2 katılım

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2018, 22:10:39 »
Yılbaşı günü erken gelen ikramiye olacak hadi bakam

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2018, 22:12:13 »
Katılım tahmini kaç olur arkadaslar kaç yüz bin 200.000 300.000 olurmu

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #15 : 25 Aralık 2018, 22:26:04 »
12 katılım yaptım daha fazla yapardım zorlamadım

tahmin katılım: 1 milyon  :P

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #16 : 25 Aralık 2018, 22:40:52 »
ALGİDA TELEFON   

HAFTA   KATILIM
1   36202
2   57330
3   47977

Çekiliş başladıktan sanırım 1,5 ay sonra falan TV reklamları ve youtube reklamları başladı. Marketlere çekiliş görselleri geldi. O nedenle düşük olmaz. Elbette avantaj kış döneminde kampanya görselli ürünler her satış noktasında yoktu.
Bu çekilişe en iyi ornek kis donemi Max çekilişi herhalde. O bile kış sayilmaz. Eylül ekim aylarında 3 hafta sürmüştü. 3 hafta da 140 bin katilim olduğuna gore 12 haftada buna da 500 binden aşağıya düşmez diye düşünüyorum. Aşağı çıkarsa amatorluklerinden son dk çekiliş hazırlıklarına başlamaları sebep olmuştur.

Konuda da yazdığım gibi sanki kampanya hani müdürlere yeni kasa Volvo S60 lar , Volvo XC ler alınmış da bunları galeri firmaya hediye vermiş gibi. Zira verilen arabalar eski makyajsız kasası. Satarken de baya değer kaybeder açıkçası, müşterisi de zor cikar. Zaten Volvo , Türkiye de alıcılarını üzen bir araba. İskandinav ülkelerinde de kis koşulları nedeniyle sağlamlığı ve dayanikliligi ile BMW den daha ustun bir araba olarak görülüyor.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı eyyupkeles

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 25 Aralık 2018, 22:55:46 »
Bende farklı günlerde 12 katılım yaptım. Ben fazla katılım olacağını zannetmiyorum en fazla 100000 katılım olur diye tahmin ediyorum bize basit geliyor fakat şifrelerin en altta olması katılım sayısını etkileyecek gibi görünüyor Anadolu’nun bir çok yerine kış koşulları dolayısıyla ürün gitmedi hadi hayırlısı bol şanslar

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #18 : 25 Aralık 2018, 22:59:15 »
Bir de arkadaşlar çekilişi yapan tanıtım firmasına bakmadim ama bu firmalar tek çekiliş yapmıyor.

Çekilişte Milli Piyangodan bir memur, noter ve tanıtım firmasından çekilişi organize eden bir yetkili olur. Bunun harici topları çeken stand görevlileri de olabilir. Yani çekiliş oldu bunun resmi evraga dökülüp gazeteye çıkması anca sürer.

Gazetede duyurulduğu gün ancak aranırsınız. Bir değil altı araba verildiginden veraset intikal vergileri, ruhsat işlemleri ve anahtar teslim töreni için de 6 talihlinin müsait zamanı değil Unilever yetkililerinin istediği tarihte törenle anahtarları verirler. Yani minimum aracı teslim almanız bence 2,5 - 3 ay sürer.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #19 : 25 Aralık 2018, 23:16:55 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bende farklı günlerde 12 katılım yaptım. Ben fazla katılım olacağını zannetmiyorum en fazla 100000 katılım olur diye tahmin ediyorum bize basit geliyor fakat şifrelerin en altta olması katılım sayısını etkileyecek gibi görünüyor Anadolu’nun bir çok yerine kış koşulları dolayısıyla ürün gitmedi hadi hayırlısı bol şanslar

10 katılımla kapattım, hayırlısı diyelim. Yalniz 100 binde sanırım kampanyaları düşünmediniz.

Zira sürekli marketlerde su kampanyalar dondu : 1 al 1 bedava, 2. % 50 indirimli, hatta happy de tekli urun %50 indirimli yapıldı. Anadolu daki kampanyacı bulamasa bile gider Antalya'dan , Marmara'dan ürünü aldırır. Ürünleri denize döker o kodlara yine ulaşır :) hic tanıdık bulamadı derin donduruculu kamyonet kiralayıp topyekun seferberlikle sıcak denizlere iner :)