Gönderen Konu: HerGünKampanya  (Okunma sayısı 11655 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MURATİKO

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: HerGünKampanya
« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2008, 11:36:57 »
Evet. bencede ..

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 06 Aralık 2008, 11:38:26 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ÇOCUKKEN O KADAR ÇİRKİNMİŞİM Kİ

- Dogdugumda doktorlar babama gelip´elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti´ demişler
- Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler
- Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş.. hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde ´lutfen sadece arkadaş kalalim´ demişti
- Amcam ´olmeden onu son kez kucagima almak istiyorum´ demiş..bunu elektrikli sandalyede infaz edilecegi sirada soylemiş
- Deniz kenarina inip kumlara uzandigimda bocekler beni hemen kuma gommeye başlardi
- Bir gun sokakta kaybolmuştum, dolaşirken bir polise rastlamiştim ve ondan yardim istemiştim.. ´annemi bulabilecek miyiz?´ diye sordugumda bana ´bilemiyorum, saklanabilecegi pek cok yer var´ demişti
- Bir keresinde de beni fidye icin kacirmişlardi ve bir parmagimi kesip babama gondermişlerdi, babam da ´bu parmaktan cikaramadik, daha fazla kanit gonderin´ diye cevap yazmişti´
´Gecenlerde doktoruma gittim, ´her sabah yuzumu yikarken aynaya baktigimda midem bulaniyor, acaba neyim var?´ dedim..
Doktor ´bilmiyorum ama gozlerinizde hicbir sorun yok´ dedi...
Sonra bir şişe viskiyle bir kutu uyku ilaci yutmami ve dinlenmemi soyledi´.

İşte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin böyle bi şey olsa gerek. :)

kötü bişi mi dedin şimdi sen  :P

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 06 Aralık 2008, 11:39:44 »
Hergunkampanya sitesini bende herkes gibi severek takip ediyorum. Bu site sayesinde çevreme karşı daha duyarlı oldum ve  paylaşmanın yüceliğini hissettim.Bu konuda başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Numuneler kısmını incelerken tavsiye edilen bir siteden bebek maması numunesi istemiş ve espri olsun diye üçüz bebeğim var demiştim. saolsunlar 2 koli numune gönderdiler. bende bu numuneleri ne yapacağım derken kızkardeşimin çalıştığı engelliler okulunda maddi durumu çok kötü olan bir aile olduğunu ve bebeğine sadece çay ve ekmek yedirdiğini öğrendim. Bunu duyduğumda çok ağladım ve insanlığımdan utandım.  Gelen numune mamalarını o aileye gönderdim inanın çok mutlu olmuşlardı.Ne diyebilirimki bizim için belki küçük olan şeyler başkaları için çok büyük olabilir. paylaşalım, sevgi bile paylaşarak büyür. Sevgiyle kalın
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı dalarcikmazoglu

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #13 : 06 Aralık 2008, 16:57:04 »
bnce çok daha iyi olabilirdi

Çevrimdışı sewim

• Deneyimli Kampanyacı
  • Kampanya Mı? Hani Nerde :D
« Yanıtla #14 : 06 Aralık 2008, 23:21:11 »
Hergunkampanya sitesini bende herkes gibi severek takip ediyorum. Bu site sayesinde çevreme karşı daha duyarlı oldum ve  paylaşmanın yüceliğini hissettim.Bu konuda başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Numuneler kısmını incelerken tavsiye edilen bir siteden bebek maması numunesi istemiş ve espri olsun diye üçüz bebeğim var demiştim. saolsunlar 2 koli numune gönderdiler. bende bu numuneleri ne yapacağım derken kızkardeşimin çalıştığı engelliler okulunda maddi durumu çok kötü olan bir aile olduğunu ve bebeğine sadece çay ve ekmek yedirdiğini öğrendim. Bunu duyduğumda çok ağladım ve insanlığımdan utandım.  Gelen numune mamalarını o aileye gönderdim inanın çok mutlu olmuşlardı.Ne diyebilirimki bizim için belki küçük olan şeyler başkaları için çok büyük olabilir. paylaşalım, sevgi bile paylaşarak büyür. Sevgiyle kalın

Yorumunu sonuna kadar okudum... Gerçekten gönülden tebrik ediyorum seni...

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 07 Aralık 2008, 02:17:34 »

Yorumunu sonuna kadar okudum... Gerçekten gönülden tebrik ediyorum seni...

bende tebrik ediyorum,ayakta alkıslanacak bir davranıs

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 07 Aralık 2008, 10:28:35 »
çok teşekkür ederim.
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı sevgi128

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 07 Aralık 2008, 18:54:25 »
Bu site müthiş.Siteyle tesadüfen tanıştım ve müptelası oldum.Bilgisayarın başına geçer geçmez ilk sitenizi açıyorum.Geçen hafta ilk numunemi aldım.Sayenizde.Çok teşekkür ederim.Bir çok insanı mutlu ediyorsunuz.İyi ki böyle bir site var.Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve mutluluklar temenni ederim.

Çevrimdışı alpi4242

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 07 Aralık 2008, 20:07:29 »
KALİTE TARİF EDİLMEZ FARK EDİLİR
GÜZELLİK TARİF EDİLMEZ HİSSEDİLİR
MÜKEMMELLİK TARİF EDİLMEZ YAŞANIR

HERGÜNKAMPANYA FARKLI OLMUŞ FARKI HİSSEDİLİR OLMUŞ YAŞANIR OLMUŞ YAŞATIR OLMUŞ

Çevrimdışı sewim

• Deneyimli Kampanyacı
  • Kampanya Mı? Hani Nerde :D
« Yanıtla #19 : 07 Aralık 2008, 20:19:45 »
Hergün, her dakika, her saniye buradayız :)
Kampanya birgün değil , Hergün Kampanya...

---------------------------------------------
:D tuhaf oldu sanki slogan gibi ama aklıma geldi işte... :)