Gönderen Konu: HerGünKampanya  (Okunma sayısı 11654 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
HerGünKampanya
« : 04 Aralık 2008, 17:45:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Site yeni bir dizayna kavuştu.. Peki sizlerin görüşleri neler?? Neden mi soruyoruz bunu?? Çünkü hediye vermek istiyoruz!! Sitenin yeni dizaynı hakkında en güzel yorumu yapana MTV sitesinden 5 adet Gloria Jean's kahve kuponu veya MTV logolu anahtarlık hediye!!

Ödül teslimi hakkında:

Sitedeki (MTV) nickinize veya yeni açılacak olan herhangi bir nicke istediğiniz ödüle göre belki daha fazlasına puan yüklenecek ve siz istediğiniz an ödülünüze kavuşabileceksiniz.. Ödül teslim tarihi konusunda herhangi bir şüpeye düşmeyin.. 1 hafta içerisinde ödülünüz teslim edilecek.. Ödül teslimi daha fazla süre gecikirse seçeceğiniz herhangi bir ödül size ulaştırılacaktır..
Yönetim kadrosundaki arkadaşlar kampanya haricidir..

Sponsored by timsah
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2008, 18:00:58 Gönderen: timsah »
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı ikbalelif

• Usta Kampanyacı
  • bütün mutsuzluklar kardeştir aynı dili konuşurlar
Ynt: HerGünKampanya
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2008, 20:53:40 »
niye biz kampanyaya dahil degiliz yaaaa
bütün mutsuzluklar kardeştir
aynı dili konuşurlar

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2008, 20:57:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
niye biz kampanyaya dahil degiliz yaaaa

Çünkü sen kazana düştün.. ;D
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2008, 21:00:27 »
 ;D başarılar arkadaşlar

Çevrimdışı janeozlem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2008, 22:26:22 »
yorumu buraya mı yazacas?

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2008, 16:09:02 »
Evet arkadaşlar.. Yorumları bu başlık altına yazıyorsunuz.. Buradan yazılan yorumlar değerlendirilecek en beğenileni ödülü kazanacak.. ;)

Çevrimdışı janeozlem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2008, 16:13:32 »
sitenin yeni tasarımını çok beğendim. önceleri çok sade geliyordu. Hergunkampanya.com sitesini şaraba benzetiyorum ben. günler, aylar geçtikçe daha güzel ve lezzetli bir hale geliyor. iyi ki varsınız!!!

Çevrimdışı CMLÇLK

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Aralık 2008, 23:12:51 »
ÇOCUKKEN O KADAR ÇİRKİNMİŞİM Kİ

- Dogdugumda doktorlar babama gelip´elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti´ demişler
- Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler
- Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş.. hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde ´lutfen sadece arkadaş kalalim´ demişti
- Amcam ´olmeden onu son kez kucagima almak istiyorum´ demiş..bunu elektrikli sandalyede infaz edilecegi sirada soylemiş
- Deniz kenarina inip kumlara uzandigimda bocekler beni hemen kuma gommeye başlardi
- Bir gun sokakta kaybolmuştum, dolaşirken bir polise rastlamiştim ve ondan yardim istemiştim.. ´annemi bulabilecek miyiz?´ diye sordugumda bana ´bilemiyorum, saklanabilecegi pek cok yer var´ demişti
- Bir keresinde de beni fidye icin kacirmişlardi ve bir parmagimi kesip babama gondermişlerdi, babam da ´bu parmaktan cikaramadik, daha fazla kanit gonderin´ diye cevap yazmişti´
´Gecenlerde doktoruma gittim, ´her sabah yuzumu yikarken aynaya baktigimda midem bulaniyor, acaba neyim var?´ dedim..
Doktor ´bilmiyorum ama gozlerinizde hicbir sorun yok´ dedi...
Sonra bir şişe viskiyle bir kutu uyku ilaci yutmami ve dinlenmemi soyledi´.

İşte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin böyle bi şey olsa gerek. :)

Çevrimdışı kaderim

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 05 Aralık 2008, 23:18:05 »
Teşekkürler..............

Çevrimdışı sewim

• Deneyimli Kampanyacı
  • Kampanya Mı? Hani Nerde :D
« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2008, 11:23:19 »
Siteyi her açtığımda "acaba neler gelmiş?" diye merakla bütün siteyi geziyorum...
Tasarım önemli değil...
Sitedeki üyeler gerçekten kaliteli...
Burada "paylaşım" anlam kazanıyor.