Gönderen Konu: HerGünKampanya  (Okunma sayısı 11663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: HerGünKampanya
« Yanıtla #30 : 13 Aralık 2008, 04:00:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Hergün, her dakika, her saniye buradayız :)
Kampanya birgün değil , Hergün Kampanya...

Çok şekerr...  ::)

Çevrimdışı ormes

• Usta Kampanyacı
  • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
« Yanıtla #31 : 13 Aralık 2008, 13:56:50 »
Sade bir yorum olacak ama Hergün Kampanya'nın yeni dizaynı gerçekten çok süper ve  iç açıcı olmuş. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Ama bence birşeyin dış güzelliğinden çok iç güzelliği önemlidir. İçinde bulunanlar önemlidir. Benim içinde Hergün Kampanya'nın dizaynından çok sizin gibi arkadaşlara sahip olmam benim için çok büyük mutluluk.
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2008, 13:59:21 Gönderen: ormes »
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı hah7783

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 13 Aralık 2008, 18:15:59 »
Doğruyu söylemek gerekirse bu site daha da iyi olabilirdi.Kampanya severler derneğinin tecrübeli yöneticisi timsah bu sitedeyken daha iyi şeyler bekliyoruz

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #33 : 13 Aralık 2008, 19:35:23 »
Hergunkampanya sitesini bende herkes gibi severek takip ediyorum. Bu site sayesinde çevreme karşı daha duyarlı oldum ve  paylaşmanın yüceliğini hissettim.Bu konuda başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Numuneler kısmını incelerken tavsiye edilen bir siteden bebek maması numunesi istemiş ve espri olsun diye üçüz bebeğim var demiştim. saolsunlar 2 koli numune gönderdiler. bende bu numuneleri ne yapacağım derken kızkardeşimin çalıştığı engelliler okulunda maddi durumu çok kötü olan bir aile olduğunu ve bebeğine sadece çay ve ekmek yedirdiğini öğrendim. Bunu duyduğumda çok ağladım ve insanlığımdan utandım.  Gelen numune mamalarını o aileye gönderdim inanın çok mutlu olmuşlardı.Ne diyebilirimki bizim için belki küçük olan şeyler başkaları için çok büyük olabilir. paylaşalım, sevgi bile paylaşarak büyür. Sevgiyle kalın

amma edebiyat yapmışsın haa diye başlıcaktım ama vazgeçtim, çok ii yapmışsın valla tebrik ederim, arada yüssüzlüğümüz de böyle şeylere yarıyo ne güzel, ayrıca çok güzel yorumlarda bulunmuşsun, kazanma ihtimalin çok yüksek zannımca  ;)

Çevrimdışı linkinpark

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 14 Aralık 2008, 02:58:08 »
dizayn hakkında görüş istediğinize göre dış görünüşüyle ilgili görüşlerimizi merak ediyounuzudr :)

sözlerime başlamadan önce sitenin içerik olarak ii olduğunu söyleyerek başamak istiyorum.
dizayn hakkında ;
öncelikle ana sayfada ilk başta foruma yönlendiren link güsel yer oalrak,ama linkdeki kediyi anlamadım ilk gördüğümden beri :)
altında reklamlar biraz sıkıyor insanı sanki,boğuyo.basit gösteriyo gibi sanki forumun giriş sayfasını.
bu reklamların altında ise yeni kampanyaları siteyi hergün takip eden üyeler için çok güsel.
forum ana sayfası da biraz basit gibi duruyor renk falan olaraktan yani.ama forumun başlıkları çok zengin,ayrıca bu başlıklara ÇÖP weya geçmiş kampanyalar gibi bir bölüm açıp,oraya sayfalarda birikmiş olan eski weya tarihi geçmiş olan konuları atabilirsiniz diye düşünüyorum.

bunları okuyan arkadaşlar adam siteyi sewmio yerden yere wuruo falan demesler inş ,sadece yönetici arakdaşlara bir üye oalrak dizaynı hakkında görüşlerimi söyledim.

içerğie girmeme gerek warmı bilmiorum ama zengin bir içerik oluşmuş durumda...

yönetici arkadaşlara teşkkürler ediyorum böyle bir siteyle tanıştırdıklaır için...
gelin beraber kazanalım

Çevrimdışı bkaur

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 14 Aralık 2008, 22:16:20 »
eski aşkımı unutturan yeni aşkım
"Bence Dünyanin Yedi Harikasi :
1) görmek
2) duymak
3) dokunmak
4) tatmak
5) hissetmek
6) gülm

Çevrimdışı omeremre87

• Usta Kampanyacı
    • Dünya güzeli olsan ne fark eder; kefen giymeyecek misin? Dağda gezen 'kartal' olsan; KADIKÖY'e gelmeyecek misin!
« Yanıtla #36 : 17 Aralık 2008, 10:01:19 »
Hergunkampanya sitesini bende herkes gibi severek takip ediyorum. Bu site sayesinde çevreme karşı daha duyarlı oldum ve  paylaşmanın yüceliğini hissettim.Bu konuda başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Numuneler kısmını incelerken tavsiye edilen bir siteden bebek maması numunesi istemiş ve espri olsun diye üçüz bebeğim var demiştim. saolsunlar 2 koli numune gönderdiler. bende bu numuneleri ne yapacağım derken kızkardeşimin çalıştığı engelliler okulunda maddi durumu çok kötü olan bir aile olduğunu ve bebeğine sadece çay ve ekmek yedirdiğini öğrendim. Bunu duyduğumda çok ağladım ve insanlığımdan utandım.  Gelen numune mamalarını o aileye gönderdim inanın çok mutlu olmuşlardı.Ne diyebilirimki bizim için belki küçük olan şeyler başkaları için çok büyük olabilir. paylaşalım, sevgi bile paylaşarak büyür. Sevgiyle kalın

Süper bir davraniş

Çevrimdışı makikosane

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #37 : 18 Aralık 2008, 06:29:59 »
Bu siteyi seviyorum, yeni üye oldum, yeniden doğdum :)

Çevrimdışı kaderim

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 18 Aralık 2008, 09:21:15 »
şu bir gerçekki böyle bir kaç siteye üye olmuştum (BURANIN FARKI VAR)ama inanınki burdaki sıcaklıgı ve paylasımı görmedim.yeni konu açıldımı hemen mail geliyor.inanki bu sitenin degerini bilelim.devam etmesi için biz üyelerin yapması gerekenler varsa yapmaya çalısalım.az yada cok bir şeyler kazanıyoruz hem kazanmasakta birileri ile paylasımın ne oldugunu öglenmiş oluyoruz.SİZ HERGÜN KAMPANYA ÇALIŞANLARINA TESEKKÜR EDER BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM.SAYGILARIMLA.......

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 18 Aralık 2008, 10:44:33 »
aynen :D