Gönderen Konu: Turkcell TL Yükleme iPhone Xs Çekiliş Kampanyası  (Okunma sayısı 1023 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yeumyang

• Acemi Kampanyacı
  • **
Turkcell TL Yükleme iPhone Xs Çekiliş Kampanyası
« : 22 Aralık 2018, 13:55:49 »
22 Aralık – 22 Ocak tarihleri arasında turkcell.com.tr ve Hesabım’dan TL yüklemesi yapan müşterilerimizden 10 kişiye Milli Piyango çekilişi ile iPhone Xs 64 GB hediye ediyoruz.
Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 19.12.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.13832 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyada; 22.12.2018 (SAAT: 00.01)– 22.01.2019 (SAAT: 23:59) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine veya Turkcell Hesabım Mobil uygulamasına giriş yaparak cep telefonlarına tek seferde 30 TL yüklemesi yapan Turkcell Hazırkart abonelerine (her 30 TL’ye 1 çekiliş hakkı) verilecektir. Çekiliş 07.02.2019 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi 9.899,00 TL değerinde iPhone Xs 64 GB (HAT VE KART HARİÇTİR) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 11.02.2019 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 26.02.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 13.03.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell  Hazırkart abonelerine yöneliktir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihileri arasında TL yükleme yaptıktan sonra iade talebinde bulunan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
22 Aralık 2018-22 Ocak 2019 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya Turkcell Hesabım Mobil uygulamasına giriş yaparak cep telefonlarına TL yüklemesi yapan Turkcell Bireysel Hazır Kart abonelerine her 30 TL’ye 1 çekiliş hakkı verilecektir ve iPhone Xs 64GB kazanma şansı yakalayacaklardır.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Denizler imparatoru

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Turkcell TL Yükleme iPhone Xs Çekiliş Kampanyası
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2018, 19:21:35 »
19 ocakta yüklemiştim. Şanssızlığa bak. Yine alırız ne yapalım. Zaten on yuz milyon baloncuk katilim olur :)
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Turkcell TL Yükleme iPhone Xs Çekiliş Kampanyası
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2018, 20:23:59 »
ocak 10 gibi yüklerim tahminen. bende yeni yükledim sayılır
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM