Gönderen Konu: İninal Kart İle Alışveriş Yapılan Siteler  (Okunma sayısı 11758 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
İninal Kart İle Alışveriş Yapılan Siteler
« : 19 Aralık 2018, 17:36:38 »
bu konu aslında önemli dolu forum gezdim ama yeterli düzeyde gerçekçi bilgi malesef bulamadım. Benim Gibi kredi kartı kullanmayanlar için Gerekli  bir başlık olduğunu düşündüm.

Malum ininal kart ile mastercard maestro logosu olan her yerde her alışveriş sitesinde alışveriş yapılabilir diye bir açıklama var.

ama bu tam anlamıyla doğru değil. her mastercardın geçerli olduğu siteden ininal kart ile alışveriş yapamıyorsun kabul etmiyor.

mesela pasolig ve sadecehosting sitesinden ininial kart ile ödeme yapılmıyor.bunun gibi benzeri bir çok yerde yapılmıyor.

o yüzden bende bu başlığı açıp doğru bilgilendirmek istedim insanları.

ininal kartı olupta güncel olarak alışveriş yapabildiğiniz siteleri yazarsanız çok faydalı olur. ( ininal kartınız yoksa ve bir siteden alışveriş yapmadıysanız lütfen kulakdan dolma bilgilerle yazmayınız )

GünceL olarak İninal Kart İle Alışveriş Yapılan Siteler.

1.) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

2.) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: İninal Kart İle Alışveriş Yapılan Siteler
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2018, 18:32:40 »
İninale yükleyip pasoligden çekilmesinden dolayı paso bunu iptal etti.İninali kuyum hariç hemen hemen her yerde kullanabilisin.Ayın 28 inden sonra sadece bir adet kart kullanma hakkınız olacak buna dikkat edin.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2018, 18:56:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İninale yükleyip pasoligden çekilmesinden dolayı paso bunu iptal etti.İninali kuyum hariç hemen hemen her yerde kullanabilisin.Ayın 28 inden sonra sadece bir adet kart kullanma hakkınız olacak buna dikkat edin.

ben tek kart kullanıyorum zatende ama böyle kısıtlama olursa ardından iyileştirme kartın limiti ve fonksiyonlarını arttırma gelir diye düşünüyorum. yani gücü bölmek yerine tek bir akrtta gücü toplayıp arttırılar gibime geliyor.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2018, 21:10:07 »

ben tek kart kullanıyorum zatende ama böyle kısıtlama olursa ardından iyileştirme kartın limiti ve fonksiyonlarını arttırma gelir diye düşünüyorum. yani gücü bölmek yerine tek bir akrtta gücü toplayıp arttırılar gibime geliyor.
yok öyle güç toplama felan.Paypal delikanlı gibi giderken bizim 5 er liralık kart paralarımızı ödemişti.İninal ise bırak ödemeyi bir karta toplayın diyor bi de 1 liranızı alıcam diyor karttan karta aktarırken.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2018, 07:14:14 »
BKM Express'e eklenebiliyor ise kullanabildiğiniz yer sayısı artar
Ben param kartı öyle kullanıyorum.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2018, 13:31:49 »
BKM Express'e eklenebiliyor ise kullanabildiğiniz yer sayısı artar
Ben param kartı öyle kullanıyorum.

şimdi bu yazıyı görünce araştırdım ocakta eklenmiş oluyor ama komisyon felan kesiyormudur onu araştırmak lazım detaylı