Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Allianz'ım Mobil Uygulaması (30.12.2018)

(1/1)

anvil:
Bu kampanya ALLİANZ SİGORTA A.Ş. tarafından MPİ’nin 16.11.2018 tarih ve 24951361-255.01.02/E.11569 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

ALLİANZ SİGORTA A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada; 19.11.2018 (saat: 00:01)– 30.12.2018 (saat: 23:59), kampanya tarihleri arasında Allianz Sigorta A.Ş’ye ait ürün ve poliçeleri hakkında bilgilerin yer aldığı Allianz’ım mobil uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla App Store/Google Play işletim sistemi ile cep telefonuna indireceği Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden  poliçe numarası ve/veya TCKN numarası, sisteme tanımlı cep telefon numarası ile giriş yapan Allianz poliçe sahibi müşterilere her hafta için (Pazartesi’den – Pazar’a) bir çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım toplamda 6 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya toplamda 6 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. İkramiye olarak, 5 kişi 6.499,44 TL değerinde Samsung Note9   128 gb Siyah (Hat ve Kart Hariçtir), 5 kişi 6.336,00 TL değerinde ue55ku7500uxtk  Samsung 55” Led Tv ve bandrolleri  kazanacaktır. Çekiliş 07.01.2019 tarihinde saat 12:00 ‘de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 09.01.2019 tarihli Birgün Gazetesi duyurulacaktır. 24.01.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 08.02.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Tüm katılımlarda Telefon no, Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya tarihleri arasında poliçesini iptal eden müşterilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Çekilişe, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git