Gönderen Konu: 2019 Çekiliş Dünyası ile ilgili öngörüleriniz  (Okunma sayısı 1581 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
2019 Çekiliş Dünyası ile ilgili öngörüleriniz
« : 01 Aralık 2018, 21:16:36 »
Belli motor hacminde arabalar icin ÖTV indirimi geldi, bu çekiliş dünyasında bir hareketlilik oluşturur diye düşündüm. Hatta geçenler de Borusan CEO su stoklar çok, BMW ler , AUDİ ler çok ucuz diye röportajında bahsetti.

2018 de veraset intikal vergi oranını %10 dan %20 ye yükselttiler. Piyasa vaziyeti ile de firmalar bütçeleri çok kıstı, çekilişler çok azaldı. Yılbaşı AVM araba çekilişleri de gördüğüm çok beklendiği gibi değil. Bazı AVM lerde anormal boş dükkan var.

2019 da çekilişler daha da azalacak gibi duruyor. Baya ülkenin tadı tuzu kaçmış durumda. Hükümet kontağı çeviriyor ancak motor çalışmıyor. Piyasa istenen havayı yakalayamıyor.
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2018, 21:18:09 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı canergkts

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: 2019 Çekiliş Dünyası ile ilgili öngörüleriniz
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2018, 10:52:05 »
Bütün dükkanlar satış yapmak için ekonomiyle mücadele başlığı altına sığındı işte :D

Çevrimdışı C.K.

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2018, 16:33:22 »
Ben çok uzun zamandır çekilişlerden istediğim tadı alamıyorum diye pek katılımcı olmuyorum.

2019'da alışveriş kampanyaları azalan bütçelerle sürdürülür. Klasikleşen magnum, nescafe vs. kampanyalar yine olur ama bunun haricinde bizi esas mutlu eden alışverişsiz kampanyalardan bir cacık çıkmaz.

Artık utanmasalar 1 sıkım diş macununu beğen, paylaş, rtle, tek ayak üstünde dur 35 kişiye selam ver gibi uzun bir liste ile 3 ay sonra teslimli hediye edecekler.

Kısacası gidişattan memnun değilim. Eski bazı kampanyaları deli gibi özlüyorum. (Mesela aktivexin fb kampanyası vardı oyun gibi girip oynayıp puanınla sabun alıyordun eski kampanyacılar bilir.)

Satın al katıllı kampanyalar genelde bana hitap eden ürünlerde olmuyor. (magnum ve nescafe tüketememek :(() Ben uzunca bir süre daha sadece alışkanlıktan forumu takip edip tanıdıklarım kazanınca sevineceğim muhtemelen.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2018, 19:01:42 »
Çekilişle plastik poşetler hediye ! gibi şeyler bekliyorum 2019 dan

« Son Düzenleme: 03 Aralık 2018, 19:36:43 Gönderen: entryka »

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2018, 10:59:10 »
Ben çekiliş sayısının çok fazla düşmesini beklemiyorum ama hediyeler azalacaktır.
İnsanları tüketime teşvik etmek için çekiliş yapılır yine ama süresi daha uzun olur, hediye olarak da araba vereceğine 5 tane iphone verir.
Piyasa durgun olduğu için özellikle avm yönetimleri kampanya yapmak zorunda kalıyor. Hem çok fazla avm var hem de insanlar para harcamak istemiyor. Bu da işleri durgunlaştırıyor.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kampanyacıtayfun

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2018, 16:44:08 »
Bazı işi bilenler düşen ödül havuzlarını fırsat bilerek bütün trafiği kendilerine çekmek için ara ara büyük şeyler vereceklerdir.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2018, 20:24:11 »
Bazı işi bilenler düşen ödül havuzlarını fırsat bilerek bütün trafiği kendilerine çekmek için ara ara büyük şeyler vereceklerdir.

Özdilek AVM Levent Jaguar, İstmarina Kartal da şu an Porsche Macan veriyor. İstmarina 15 Mart'a kadar. Bebeğimize elbise aldık bugün başlayalı 20 gün olmasına rağmen 11.000 katılım olmuş. 

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2018, 20:27:58 »
Ben AVM yönetiminde olsam şu an giderim 3 ay için ötv indirimi geçen 3 arabayla çekiliş yaparım. Mesela Sultanbeyli Atlaspark AVM ilk açıldığı zamanlar 3 ayda 3 Renault Clio vermişti. Semtine göre gayet güzel halk arabası verdiler ancak devamı gelmedi sonrası.

Metrocity yürüyen merdivenlere haciz skandalından öncede onlar da her 40 günde bir Mercedes A serisi vermişlerdi. Ancak geçen yolum düştü, Metrocity bölgesinde artık kapanmaya mahkum. Üst plazalardan ve Gültepe'den Migros'a gelen bir müşteri kitlesi var, ayrıca sakin diye tercih edenler de var. Yemek merkezi çok kötü, içerde de çok aşırı boş dükkan oluştu. 3 bilemediniz 5 yıl sonra havlu atar. Orayı altyapı izin verirse ofislere falan çevirirler, zaten üstü ofis plaza.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2018, 20:29:16 Gönderen: sakaryazede »

Çevrimdışı kampanyacihan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2018, 11:15:53 »

Özdilek AVM Levent Jaguar, İstmarina Kartal da şu an Porsche Macan veriyor. İstmarina 15 Mart'a kadar. Bebeğimize elbise aldık bugün başlayalı 20 gün olmasına rağmen 11.000 katılım olmuş.

Çok yüksek katılım... Bir çoğu vergisini ödeyemez o araçların çıksa bile :D

Çevrimdışı kampanyacıtayfun

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2018, 15:25:35 »
Vergi bir şekilde ödenir sanırım. Araç çıksın da gerisi boş :P