Gönderen Konu: Haksız fiyat artışları “mobil şikayet sistemi” ile bildirilecek  (Okunma sayısı 1470 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kampanyacıtayfun

• Yeni Kampanyacı
  • *
Vatandaş etiket ne ise onu aldığı için neyin haklı neyin haksız olduğunu bilemeyecek...

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ek olarak devlet bu konu üzerinde iyi duruyor gibi görünüyor. Bir çok ürün doların artmasını fırsat bilerek yükselişe getirdi fiyatlarını. Neyse ki devlet dediğim gibi denetliyor bu işlemleri.
77 bin ürün denetlenmiş. Hangi biriyle baş edecekler pek bilmiyorum ama yapılması lazım kesinlikle...
Umarım daha fazla haksız kazanç sağlayamazlar...

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
hiçbirşey inmez fiyatı, 1 adet soğan 1 lira olmuş
soğanın tanesi 1 lira  :o :o

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
hiçbirşey inmez fiyatı, 1 adet soğan 1 lira olmuş
soğanın tanesi 1 lira  :o :o

sadece ankara da 200 bin soğan stok larda saklanıyor. maliye ekipleri yakaladı. operasyonlar devam ediyor

• Yeni Kampanyacı
  • *
Para kazanmak için yapmayacakları şey yok ki öyle adamların işte.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Migrosta geçen buzdolabındaki fiyat etiketiyle kasada fiş etiketi farklıydı. Kasiyere gostereyim diye foto çekiyordum, mağaza müdürü dibimde bitti. "Mağazada fotoğraf çekmek yasak, siler misiniz?" diyor. Bu ülkede neyi kime ispatlayacaksın. Benim görüşüm, bunlar gaz alma hareketleri. Vatandaş yerse, trafikte adam vurup kaçıyor arabama. Polise şikayetçi oluyorum, memur diyor ki olay yerinde değilsen git mahkemeye ver. Yada yolu kesecekmişim de 2 saat trafik polisi gelene kadar bekleyecekmişim. Yerseniz kardeşim, kimse kusura bakmasın. Burası Avrupa değil, Turkiye. Burada güçlü, parası olan DAHA haklıdır.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı kampanyacihan

• Yeni Kampanyacı
  • *
Migrosta geçen buzdolabındaki fiyat etiketiyle kasada fiş etiketi farklıydı. Kasiyere gostereyim diye foto çekiyordum, mağaza müdürü dibimde bitti. "Mağazada fotoğraf çekmek yasak, siler misiniz?" diyor. Bu ülkede neyi kime ispatlayacaksın. Benim görüşüm, bunlar gaz alma hareketleri. Vatandaş yerse, trafikte adam vurup kaçıyor arabama. Polise şikayetçi oluyorum, memur diyor ki olay yerinde değilsen git mahkemeye ver. Yada yolu kesecekmişim de 2 saat trafik polisi gelene kadar bekleyecekmişim. Yerseniz kardeşim, kimse kusura bakmasın. Burası Avrupa değil, Turkiye. Burada güçlü, parası olan DAHA haklıdır.

Neyi yasak gel sil şikayet et de :D

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
gratis de bi kere başıma geldi. dedim ürünü alıcam bu mu diye göstereceğim diyorum yok çekemezsin diyor. Bende saçmalamayın dedim. öyle baktılar boş boş. çekip gönderdim.

yasak olmasının sebebi, rakip firma fiyat araştırması.

ama ben normal müşteri olarak çekiyordum. he tabaki para kazandıran işler içinde gidiyoruz uygulamalar var öyle bakkalın çek felan veya gizli müşteri

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Yasak kelimesine yasal bir dayanak göstermez ise çekerim kimse engel olamaz.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche