Gönderen Konu: Mopaş p&g çekilişi  (Okunma sayısı 3498 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
Mopaş p&g çekilişi
« : 11 Kasım 2018, 23:05:47 »
P&G MOPAŞ Legal Metin Bu kampanya Hedef Gıda Pazarlama Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 31.10.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.10858 sayılı izni ile 10.11.2018(Saat:09.00)-15.12.2018(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Mopaş mağazalarından Ariel, Fairy, Head&Shoulders ve Prima markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL için 1 adet şifreli kart) alışveriş yaparak fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan veya müşteri hizmetlerinden verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad, adres, doğum tarihi, gsm no, fiş/fatura no ve tarih bilgileriyle birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenlere her bir şifre için çekilişe katılım hakkı verilecektir. (Mopaş mağazalarının kapanış saati 22:00 olup, şifre gönderimi mağaza açılış kapanış saatleri dışında da 24 saat kesintisiz olarak gerçekleştirilebilecektir. Son şifre gönderim tarihi 15 Aralık 2018 saat 23:59’dur) Mükerrer şifre gönderimleri elenecek ve ilk gönderilen şifre geçerli kabul edilecektir. Şifre ve ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekiliş 24.12.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişte 1 kişiye Hyundai i.10 1.0-CVVT Jump Otomatik Vites 2018 Model Otomobil (değeri: 88.800,00 TL), 3 kişiye Samsung Galaxy S9 64 GB Cep Telefonu (birim değeri: 4.849,00 TL), 10 kişiye Sony PS4 1TB B Chassis Black/EAS (birim değeri: 3.698,99 TL), 5 kişiye Samsung 43NU7100 43" 109 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart LED TV (birim değeri: 3.599,00 TL), 30 kişiye Sony CP-V5A 5000mAh Powerbank (birim değeri: 99,00 TL), 50 kişiye Mopaş Market Hediye Çeki (28 Şubat 2019 tarihine kadar Mopaş mağazalarından yapılan alışverişlerde kullanılabilir) (birim değeri: 25,00 TL) ikramiyesi verilecektir. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Kazanan talihliler 28.12.2018 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Hedef Gıda Pazarlama Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 12.01.2019, yedek talihliler 27.01.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları şifreli kartları ve fiş/faturaları ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Kampanyaya Hedef Gıda Pazarlama Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş., Mopaş Marketçilik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Procter and Gamble Satış ve Dağıtım Ltd. Şti. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Ynt: Mopaş p&g çekilişi
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2018, 07:20:14 »
Kampanya güzel ama 111 adet mağazaları var  Katılım çok olur bence

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2018, 20:58:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kampanya güzel ama 111 adet mağazaları var  Katılım çok olur bence
Happy kart işini sıkı tutuyor. Alışveriş tutarınca kuponu kasa adedi söyleyip verebiliyorlar. Mopaşda da kart hırsızlığı olmazsa şansınız daha yüksek. Happy'de yaklaşık 140 mağaza var. P&G nin bu serisinde mağaza sayısına göre en büyük şans da Çağrı Market de olmalı, onların 71 şubesi var. Zira hem ilk başlayan çekiliş, hem de Çağrım Kart la katılmanız lazım. Kart da bilgileri eksik olanlar da otomatik elenecekler diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2018, 21:00:20 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2018, 10:24:45 »
Benim şimdiye kadar gördüğüm tüm mopaş kampanyaları çok amatörce oldu.
Mağazada tanıdığı olan 1 fiş ile bir sürü şifre alabildi.
Yıllar önce Mopaş'a mail bile atmıştım bu konu ile ilgili ama cevap bile gelmemişti.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2018, 10:43:42 »
şikayet var sitesinde mopaş denen firma şikayetlerin
% 80 ine geri dönüş bile yapmamış müşteri memnuniyeti
olmayan bir market,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2018, 10:55:43 »
yine bu mopaş market prima fiyatlarına
dünden beri 5 tl ve üstü zam yaptı akılları sıra
kampanyadan menfaat sağlamaya çalışıyorlar,

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2018, 09:44:39 »
buna 6 katılımı tamamladım bugün
mal gelecek yeni kartları pakete ekledik dediler...
bekliyoruz hatta arayan bayan eleman daha ürün alacakmısınız? diye sordu benim sağım solum
belli olmaz fazla da heyecan yapma dedim
50 alışveriş çeki de bence cazip,
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2018, 09:46:53 Gönderen: klewx »

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2018, 13:14:12 »
indirimleri çok kısa zamanlı vasattı yine de 9 katılım
yaptım fairy 2x1350 yi 21.90 a sattılar bunda 25 tl
çek ve ya powerbank bile denk gelse bence iyidir,
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2019, 10:20:03 Gönderen: klewx »

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2018, 17:19:14 »
pendik mopaş ta olay var...medeniyetsiz çirkef bir
kadın yanlışlıkla kendilerine değen 16-17 yaşlarında
ufak bir kıza saldırıyor kocası olacak ayıoğluayı da
inceden küçücük kızı yanlız bulup tartaklıyor hakaret
ediyorlar niye? yontulmamış bunlar markette bu arada
benim aldığım 2x1350 fairy ler yığma orta reyonda  :)
market görevlileri müdahale ediyor karı koca polis
gelmesine yakın sıvışmaya çalışıyorlar market
sorumlusunun adama kaçarken sıraladığı küfürler
var...suçlu ki kaçıyor mynet te videosu,
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2018, 17:21:12 Gönderen: klewx »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #9 : 14 Aralık 2018, 18:41:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin fairy de indirim var dedin, çekilişi korladin bak forumdan arkadaşlarımız pendik istasyon mağazasında birbirlerine girmişler. :) liseli kızımıza geçmiş olsun.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.