Gönderen Konu: Yurt dışından getirilen telefonlar için ödenen harç miktarı 170 TL'den 500 TL'ye  (Okunma sayısı 1469 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
ben her sene getiriyordum kötü oldu

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
çok artmış vay be :(
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
ben çok anlamıyorum ama arkadaşım eğer uyduyrmadıysa iphone getirdim dedi, simkartı koydum kaç zamandır kullanıyorum dedi telefonu
bende itiraz ettim yok olmaz öyle şey diye, oldu dedi

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
ben çok anlamıyorum ama arkadaşım eğer uyduyrmadıysa iphone getirdim dedi, simkartı koydum kaç zamandır kullanıyorum dedi telefonu
bende itiraz ettim yok olmaz öyle şey diye, oldu dedi

Hikaye o kesinlikle kapanıyor.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
en güzeli oldu.artık kaçak telefon getirmenin önüne geçildi. suudi arabistandan telefon getirmenin bir cazibesi kalmadı artık. 1000 liraya kadar ucuzluk avantajı oluyordu en yüksek modelli telefonlarda.

şimdi bu avantaj yarıya indi. ve üstelik SAU herşeye vergi getirdi.+Türk Lirası SAU Riyali karşısında çok değer kaybetti 5 sene içinde.

5 sene önce 1 türk lirası 2 riyal + türk lirası lehine az küsüratlı riyal ediyordu. şimdi 1 riyal 1.46 türk lirası ediyor.hesaplayın yüzde kaç değer kazanmış türk lirası karşısında.

iyi oldu bu artık cazibesi kalmadı yurt dışından telefon getirmenin. %95-%99 u bence SAU dan geliyordu telefonların. Kaç kişi amerikadan getirirki.

artık çok kişi türkiyeden sağlam garantili mağazadan alma yoluna gidecek. en iyisi oldu bence
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
en son getirdiğim de ortalama 1.500 TL kar farkı kalmıştı. bu sene ne olur bilmiyorum. 500 Tl kar farkı kalsa bile yine yurtdışından alırım. Bazı eyaletler vergi iadesi de yapıyor + ek kampanya da yapıyor. Özel günler de örneğin cadılar bayramında ek kupon bile veriyor. TR de böyle şeyler hiç yok

zaten telefon için geçerli bir durum bu. yeni nesil ipad ve 4.nesil apple watch hatlı olmadığı için kaydetme derdi yok. yine onları ordan alırız
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2018, 12:44:42 Gönderen: entryka »

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
tahmininizden çok daha fazla kişi amerikadan avrupadan getirtiyor(du).

son vergiden sonra da getirmeye devam edecek yine bir dolu insan var

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris

Çevrimdışı kampanyacıtayfun

• Yeni Kampanyacı
  • *
Devlet işini biliyor gerçekten...