Gönderen Konu: Cartoon Network  (Okunma sayısı 1027 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Cartoon Network
« : 06 Kasım 2018, 22:57:32 »
Toyzz Shop’tan veya ToyzzShop.com’dan 100TL ve üzeri değerinde Ben 10 alışverişi yap, alışverişinden çıkan kartta yer alan sana özel kodu siteye gir ve yarışmaya katıl. Ben 10’de en sevdiğin uzaylıyı ve onu neden sevdiğini bizimle paylaşarak jürinin seçeceği 50 şanslı kişiden biri olma şansını yakala!
Üstelik yarışmaya katılan herkes 7 Aralık’ta Mall Of Istanbul Toyzz Shop mağazasında gerçekleşecek Ben 10 partisine davetiye kazanıyor!

MUHTEŞEM ÖDÜLLER!
Ben 10 Uzaylı Partisi Özel Seti’yle evini gerçek bir parti atmosferiyle kaplamak senin elinde! Ben 10 Uzaylı Partisi Özel Seti’nde 10 kişilik Ben 10 partisi için gerekli uzaylı maskelerinden, yapıştırmalara, plastik bardaklardan, sürpriz mini figür oyuncaklara ihtiyacın olan her şey var! Üstelik yarışmaya katılır katılmaz 7 Aralık’ta Mall Of Istanbul Toyzz Shop mağazasında gerçekleşecek Ben 10 partisine davetlisin!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Cartoon Network
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2018, 21:41:40 »
Taaa Başakşehir'e gidecek yani çocuklar. Bir de mağazaya sadece alışveriş yapanları alacaklarmış yani öyle mi ? Saçma kampanya. Tut bir tiyatro salonu, oraya özel davetlileri al bari. Mağazada böyle aktivite mi olur ?
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.