Gönderen Konu: M1 KONYA AVM ÇEKİLİŞİ  (Okunma sayısı 655 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 17Nisan

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • bUAşkbitmez
M1 KONYA AVM ÇEKİLİŞİ
« : 01 Kasım 2018, 08:09:51 »
15 YILLIK KOMŞULUK HEDİYE DOLU MUTLULUK
01 Kasım / 17 Şubat 2019

Bu kampanya MP Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 19.10.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.10519 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 01.11.2018(Saat:10.00)-17.02.2019(Saat:22.00) tarihleri arasında Konya ilinde bulunan M1 Konya AVM içerisinde bulunan mağazalardan (M1 Konya AVM içerisinde bulunan bankalardan alınan her türlü makbuz, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, gayrimenkul tanıtım ofisi, hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri hariç) kampanya döneminde toplamda 300 TL ve katları tutarında (her 300 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. (Kampanya bitiş tarihi 17.02.2019 saat:22.00 olup, katılım noktasından son e-fatura giriş tarihi 19.02.2019 saat:17.00’dır.) Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Fiş/fatura/e-fatura dışındaki mali değeri olmayan belgeler (tahsilat makbuzu, sipariş fişi vb) geçerli değildir. Fiş/fatura/e-faturanın AVM içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması gerekmektedir ve e-faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur. Katılımcılar fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Çekilişte 2 kişi Toyota C-HR 1.2 Turbo 4x2 Diamond Multidrive S 2018 Model Otomobil (birim değeri: 156.900,00 TL), 15 kişi Vestel 48 Fd 5400 Led Tv (birim değeri: 2.899,00 TL), 15 kişi Tefal Masterchef Wızzo Robot (birim değeri: 2.137,43 TL), 15 kişi Vestel Cde-M 1102 W A+ Derin Dondurucu (birim değeri: 1.449,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görseli ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 26.02.2019 tarihinde saat 14.00’da Yazır Mah., Doç. Dr. Halil Ürün Cad. No:22, Selçuklu/Konya adresinde bulunan M1 Konya AVM ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 01.03.2019 tarihli Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden MP Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 16.03.2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin 31.03.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları fiş/fatura/e-faturaları ve ikramiye kazandıkları bilgisayar çıktıları ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. M1 Konya AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, M1 Konya AVM’nin hizmet aldığı temizlik, güvenlik, teknik taşeron firma çalışanları, kamu kurumları, ticari firmalar, her türlü tüzel kişiler, MP Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihlilere aittir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin