Gönderen Konu: Forum İstanbul AVM’de Çekiliş İle 100.000 TL Yüklü Param Kart Kazanma Şansı!  (Okunma sayısı 1446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 17Nisan

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • bUAşkbitmez
İstanbul / Bayrampaşa / Kocatepe Mahallesinde bulunan Forum İstanbul Alışveriş Merkezinde, 15 Kasım 2018 ile 15 Ocak 2019 tarihleri arasında tek seferde 150 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanya danışma bankosuna müracaat ederek işlemlerini tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.
Forum İstanbul AVM Param Kart Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 22 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 25 Ocak 2019 tarihli Hürriyet Gazetesinde ilan edilecektir.

Kazanılacak Hediyeler

1 Kişiye 100.000 TL Yüklü Param Kart
2 Kişiye 25.000 TL Yüklü Param Kart
50 Kişiye 1.000 TL Yüklü Param Kart

Bu kampanya MPİ’nin 06.11.2018 tarih ve E.11071 sayılı izni ile MULTİ TURKEY YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2018, 07:11:51 Gönderen: admin »

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
artık araç yok. yüklü param moda oldu avm lerde. para yine avm de harcanıyor :)

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
artık araç yok. yüklü param moda oldu avm lerde. para yine avm de harcanıyor :)
artık ortalama dikkat çeken bir araba 280.000 tl. oysa bu şekilde 200.000 tl yi daha fazla kişiye dağıtmışlar .
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı serciocengizo

• Yeni Kampanyacı
  • *
araba verselerdi daha iyiydi

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
araba verselerdi daha iyiydi

ben gidip de simdi buna katılırsam yanlış olur. Kazandım diyelim bayrampasadan çekle alacağım ürünlerin nakliyesi bana gelmez. Çataldan eyüp e hadi en çok beşiktaşa kadar olan bölgeye hitap eder.

Veya 100 bin lira ile gidip teknosadan alacaksın 20 -  30 cep telefonu sonrası satıp paraya dondureceksin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Tek seferde 150 tl alışveriş olması ve fiili araba vermemeleri nedeniyle bence katılım adetleri düşük çıkabilir. Bölgedeki kampanyacılar pas geçmemeli bence