Gönderen Konu: Vova Ücretsiz Ürün (Kargo dahil ücretsiz)  (Okunma sayısı 2683 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı thesaw

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Vova Ücretsiz Ürün (Kargo dahil ücretsiz)
« Yanıtla #10 : 31 Ekim 2018, 07:48:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu konuları Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin değerlendirsin. ben fikirimi söylerim herkese açık şekilde.
forumun belli kurallarını koyan admindir.  referans link vereni ister BAN lar isterse sadece link düzeltmesi yapar.

1 dolar da açılmayan konu referans'a gelince açılıyor. bunda art niyet ararım.
forum aktif değil diye açılmıyorsa referans da da açılmasın.

DH'de ölücülerin fazlası mevcut.

defalarca düzen gelsin denildi.  bunu şuan burda tekrar konusacak değilim. ama örneğin atılan mesajların kaçı konu açmak için açıldı, bunun yüzdesi belli olsa..

Forumda şunu yapanlar da var öylesi daha mı uygun sizce. Üstü kapalı ismini vermeden ücretsiz ürün veriyor isteyen özelden yazsın deyip oradan refli link vereyim. Bu daha mı adil bunu yapanlara mesajınızı görmedim hiç. Birşeyler kazanırken birşeyler kazandırmanın neresi yanlış. Yukarıda refsiz link var şimdi girdiğinde sadece siz kazanmış olacaksınız. Belki de bilmiyorum ama davet üzerinden gitmediğiniz için yine kazanamayacaksınız. Refli konuların hepsi aynı değil tabi ancak bu konuda yanlış düşünüyorsunuz.

Forumda siz 2012 ben 2010 üyesiyim ikimizde eski olmamıza rağmen konuştuğumuz konular bu maalesef.
Aliexpress bedava deneme, jeton kazanma kupon kullanma.

Çevrimdışı rahatadami

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 01 Aralık 2018, 22:03:29 »
Müthiş! 1500 $ değerindeki iPhone Xs bugün ücretsiz! Kaydolun ve hemen alın! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin devam ediyor
Kandil gecesi bir kuşa özgürlüğünü bağışlayacağım.

Çevrimdışı nurmete

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Şansım yok artık...
« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2018, 12:07:04 »
Ucretsiz değil arkadaslar  her arkadaşta bir elmas kazanıyorsunuz ve elmas karşılığında ürün alıyorsunuz 1 elmasa da urun var örneğin telefon 500 elmas (500 arkadas demek )para ödemiyoruz fakat ön ödeme diye 0.06 tl gibi bir para istiyorlar kredi kartı ile ne bilelim yalan olmadığını artık hiçbir firmaya inanamaz olduk
✔✔✔

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2018, 15:12:26 »
o yüzden her gördüğü foruma referanslı link ekleyip ücretsiz diye algı yaratıp insanları kandırıp kullanmaya çalışıyorlar

sanırsın site sahibi gibi metin diziyor

Çevrimdışı thesaw

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 02 Aralık 2018, 21:15:27 »
Ucretsiz değil arkadaslar  her arkadaşta bir elmas kazanıyorsunuz ve elmas karşılığında ürün alıyorsunuz 1 elmasa da urun var örneğin telefon 500 elmas (500 arkadas demek )para ödemiyoruz fakat ön ödeme diye 0.06 tl gibi bir para istiyorlar kredi kartı ile ne bilelim yalan olmadığını artık hiçbir firmaya inanamaz olduk

Ben kimsenin sözcüsü olmayarak ve methiyeler dizmeyerek durumu anlattım. Bilmiyorum faydalananlar oldumu ancak 3 saat 2 fare olmak üzere 5 farklı ürünüm geldi. Ayrıca kartımdan 0.12 krş çekti ve tekrar iade ettiler. Uygulamadan bakıldığında açıklama kısmında yazıyor böyle olacağı yani sürpriz değil. ve tamamen ücretsiz oluyor. Kimileri hala inanmasa da olay bu. İnanıp inanmamak güvenmemek size kalmış.
Aliexpress bedava deneme, jeton kazanma kupon kullanma.

Çevrimdışı rahatadami

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 03 Aralık 2018, 00:13:23 »
Birileri bana methiye dizmek filan diye zırvalamış da siteden link aldığınızda bu metni otomatik veriyor. Biri sormuş cevapladım. Ortada kandırmalık bir şey yok ayrıca ben de burdan baya ürün aldım ve hepsi de geldi.
Kandil gecesi bir kuşa özgürlüğünü bağışlayacağım.