Gönderen Konu: @akmina 25,10,2018  (Okunma sayısı 921 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
@akmina 25,10,2018
« : 23 Ekim 2018, 22:48:05 »
Anında Twistler anında ferahlarsın! Akmina Twist için oluşturduğumuz özel tatları doğru eşleştirerek yoruma yaz 6'li Akmina Twist'i kap.
❗Çekilişle 2 kişiye ve arkadaşına hediye edeceğiz. 25.10.2018'de açıklanacak ve sonuçlar yorum olarak paylaşılacaktır. Herkese bol şans!! 💙

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
Ynt: @akmina 25,10,2018
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2018, 19:32:17 »
Çekiliş sonucumuz belli oldu! 💙 Hem kendini hem de arkadaşını ferahlatan takipçilerimiz; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve arkadaşı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin41 ile @enginnergunn ve arkadaşı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Kazanan takipçilerimizin iletişim bilgilerini göndermelerini rica eder, katılan herkese teşekkür ederiz. 😍😍  kazananlardan biri ben biri forumdaşım çok memnun oldum Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin size de tebrikler ☺

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
Ynt: @akmina 25,10,2018
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2018, 21:27:48 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Çekiliş sonucumuz belli oldu! 💙 Hem kendini hem de arkadaşını ferahlatan takipçilerimiz; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve arkadaşı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin41 ile @enginnergunn ve arkadaşı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Kazanan takipçilerimizin iletişim bilgilerini göndermelerini rica eder, katılan herkese teşekkür ederiz. 😍😍  kazananlardan biri ben biri forumdaşım çok memnun oldum Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin size de tebrikler ☺

Asıl ben sizi tebrik ederim, kazanan sizsiniz. Ben yancıyım, teşekkürler...
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6