Kampanyalar > Biten Kampanyalar

panasonic eco s.

(1/1)

ayan:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kaydını Yap, Hediyeni Kazan!
Sektörünün yenilikçi ve lider kuruluşu Panasonic Eco Solutions Türkiye; müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmek ve iletişim sürecini daha güncel kılmak amacıyla veri tabanını yeniliyor.
Siz de hemen estr.panasonic.com adresini ziyaret edin, iletişim alanında yer alan “ Talep ve Önerileriniz “ formunu doldurarak, mesajınız bölümüne de “ Kaydımı Yap” yazın ve yollayın, Duvar Saati hediyenizi kazanın.
“İletişim Bilgileri Güncelleme Kampanyası” kapsamında sunulacak “Duvar Saati” hediyesi stoklarla sınırlıdır. Her firma yalnızca bir defa iletişim bilgileri güncellemesi yapabilecek olup, her güncelleme için 1 adet duvar saati hediyesi sunulacaktır. Kampanya, yalnıza elektrik firması bulunan müşterilerimize özeldir.
Sayfamızı Ziyaret ve Kayıt İçin: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
#KaydınızYapHediyeniKazan #Panasonic #VİKObyPanasonic

ERMAN29:
Firmalar için malesef  :(

SYNEM:
Basvurdum bakalim.gelecek mi

gizemlitosbaga:
Değerli Müşterimiz,

Kurumsal Sosyal Medya sayfalarımızdaki açıklamada da belirtildiği gibi  “Kaydını Yap, Hediyeni Kazan” kampanyamız yalnızca “Elektrik Firması” sahibi müşterilerimiz için düzenlenmiş olup, bireysel başvuruları kapsamamaktadır.

Şirketimizde göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

sakaryazede:
Arkadaşlar ben sektörde çalışıyorum, ayrıca Viko Fabrikası benim işyerime çok yakın. Bu nedenle sağolsunlar, kargoyu bana ulaştırdılar. Saat ne çok kaliteli, ne çok vasat. Neticede promosyon ürün.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git