Gönderen Konu: National Geographic- Mars Bileti (16.12.2018)  (Okunma sayısı 1137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4188
National Geographic- Mars Bileti (16.12.2018)
« : 07 Aralık 2018, 08:26:44 »

National Geographic Mars 2 – “Mars Bileti” Yarışması – Katılım Koşulları

National Geographic Türkiye Mars Bileti Yarışma Koşulları Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer almaktadır.

FOX NETWORKS GROUP YAPIM LTD. STİ. (“FNG Türkiye”) bu sayfada ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

National Geographic Türkiye Mars Bileti yarışması katılımcıları şartnamenin güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılmaktadırlar. Bu nedenle, lütfen National Geographic Türkiye Mars Bileti Yarışma Koşulları sayfasını düzenli olarak takip ediniz.
Şartlar

1- 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz. Katılsalar dahi ödül üzerinde hak iddia edemezler.

2- National Geographic Türkiye Mars Bileti yarışması hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, mevzuata aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

3- FNG Türkiye bu uygulamaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve cep telefonları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayar ve cep telefonuna yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

4- FNG Türkiye kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi FNG Türkiye’nin sorumluluğunda değildir. Yarışmaya katılanlar, kişisel verilerinin yarışmanın düzenlenmesi ile ilgili olarak işlenmesine, kişisel verilerinin yurt içinde ve yurt dışında bulunan FNG Türkiye iş ortakları, iştirak ve grup şirketleri ile paylaşmasına onay vermektedir. Bu kapsamda, kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel veriler işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, kanunda öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi veya yok edilmesi hususlarına dair kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhe bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranması hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakları ile ilgili bilgi sağlanmaktadır.

5- FNG Türkiye’nin her zaman, tek taraflı olarak uygulama yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkı vardır. FNG Türkiye, katılım koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, uygulama sayfasında ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. Uygulamaya yapılan her yeni girişte, kullanıcılar, uygulamanın mevcut ve yenilenmiş katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

6- FNG Türkiye, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir.

7- National Geographic Türkiye Mars Bileti yarışması ödül mekanizması ve kampanya işleyişi şu şekildedir:

    - Katılımcılar natgeotv.com/tr/ozel/mars-bileti web adresindeki formu doldurarak ve neden Mars’a gitmek istediklerini en yaratıcı şekilde anlatarak yarışmaya katılacaklardır.
    - Kampanya katılımcılarından 3 kişi VR gözlük, 5 kişi özel Mars tişörtü kazanacaktır.
    - Kazanan, katılımcılar arasından, FNG dijital medya ekibi tarafından seçilecektir.
    - Kampanya 29.11.2018 saat 15.00’da başlayıp 16.12.2018 saat 23.00’da sonlanacaktır. Kazanan, 24.12.2018 tarihinde açıklanacaktır.
    • Hatalı veya eksik bilgi verilmesi durumunda kullanıcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Bilgileri eksik bulunan kullanıcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemez.
    - Kazanan katılımcılar ile verdikleri iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilecektir. Katılımcıların iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru vermeleri gerekmektedir. İletişim bilgisi eksik veya yanlış olan katılımcının katılımı değerlendirilemeyecektir.
    - FNG Türkiye, kampanya başlangıç ve bitiş tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
    - Kampanyada kayıtlı her üyenin kendi adına yarışması gerekmektedir. Başkaları yerine katılanlar ya da kendi adlarına başkasının katılmasına izin verenlerin katılımları iptal edilir. Kullanıcılar hiçbir şekilde bu kampanyadan yararlandığı hakları başkasına devredemez veya FNG Türkiye’den bu yönde bir talepte bulunamaz.
    - Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

    8- FNG Türkiye çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları uygulamaya katılamazlar.

    9- National Geographic Türkiye Mars Bileti yarışması katılımcıları, kampanya ile ilgili bir ihtilafın çıkması hâlinde, bu ihtilafın, kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul (Çağlayan) Mahkemelerinin münhasıran yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

    10- National Geographic Türkiye Mars Bileti yarışması katılımcıları, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Sınai Mülkiyet Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde FNG Türkiye’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları için kullanıcıya rücu edilir.

    11- Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik kapsamı dışındadır.

    12- National Geographic Türkiye Mars Bileti yarışması katılımcıları, işbu National Geographic Türkiye Mars Bileti yarışması koşullarına uymayı peşinen kabul eder.

    13- FNG Türkiye uygulamayı sebep göstermeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1744
 • Valar Dohaeris
Ynt: National Geographic- Mars Bileti (16.12.2018)
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2018, 10:15:39 »
Mars dizisini izlemeyen varsa, tavsiye ederim. 2 sezon zaten. 1.sezon 6 bölüm 2016 yılı.
2.sezon 2018 yapım bu ay yayınlandı yine 6 bölüm. Yarı belgesel yarı mars dizisi.

Çevrimdışı nesenes

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 167
  • Persian Point Cats
Ynt: National Geographic- Mars Bileti (16.12.2018)
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2018, 21:14:08 »
Aciklandi mi? Sitede bilgi bulamadım. Haberi olan var mı?
Only in madness do you find beautiful death?

Çevrimdışı EuphoriA

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 25
Ynt: National Geographic- Mars Bileti (16.12.2018)
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2018, 22:27:47 »
2 sene önce Bosch ile ortaklaşa yaptıkları Tanzanya Safari ödüllü tweeter yarışmasında ödülü direkt reklam ajansından bir çalışana peşkeş çekerek çığır açmışlardı :)

Siteye kaç senedir girmiyordum. Nerede o 5-6 sene önceki kampanyalar. Bu reklam ajanslarındaki tayfalar özellikle jüri seçimli yarışmalarda o kadar semirip semirip şişti ki artık kampanya düzenleyen firmalar da durumu bir zahmet fark etti. Düzenledikleri kampanyalar ile markalarının adı iyi şekilde anılacağına hile ve üçkağıt ile anılmaya başladı. Firmalar kampanyaları kesince bu semirip semirip şişme sevdalısı ajans aç köpekleri de umarım işsiz kalmıştır.