Gönderen Konu: MİGROS İYİ GELECEK  (Okunma sayısı 6753 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gülgüzeli

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: MİGROS İYİ GELECEK
« Yanıtla #30 : 10 Ekim 2018, 19:22:52 »
Ben aldım bugün süt tam yağlı,migros labne, Migros krem temizleyici  %50 indirimli toplam 4.60 tl tuttu

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 10 Ekim 2018, 19:37:10 »
Kartlardan silindi siz nasil aldiniz :o

Çevrimdışı petunya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 10 Ekim 2018, 20:37:47 »
Karttan silinmemiş uygulamadan silinmiş,moneclub kart girişi yaparsanız sitesinden bana özel kampanyalar bölümünde gözüküyor.daha geç değil isteyen gitsin alsın.ayran 100 de 100 düşüyor.diğerler100 de50

Çevrimdışı mustafamaraz12

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #33 : 15 Ekim 2018, 02:14:09 »
siteye girmiyor galiba sitede bir sorunmu var ?

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #34 : 15 Ekim 2018, 15:44:57 »
Sevgili elçilerimiz, Ödül kataloğumuz 1 gün boyunca kapalı olacaktır. Güncellemenin ardından, yeni ödüllerle karşınızdayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz!

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 17 Ekim 2018, 23:18:47 »
facebook görevlerinden puan gelmiyor mu sizede :o

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 18 Ekim 2018, 10:33:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
facebook görevlerinden puan gelmiyor mu sizede :o
geliyor sorun yok
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı yağmuray

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 21 Ekim 2018, 17:23:11 »
Arkadaşlar ben 1 yıldır üyeyim bu uygulamaya güzel evet öye yandan Migros işçlerini tazminatsız işten çılartmış ve hakkkınıbisyeyenleri yakaboaça dışarı atıyormuş şuan yaptıkları eylemide durdurmuş polis !güya migros yüklüce para yedirmiş emniyete..yazık değilmi çıkarılan işçilere bizde elimizi taşın altına koysak sosyal medyada boykot etsek belki farkındalık yaratırız migrosun bedava çok ekmeğini yedim bu uygulama sayesinde ama bu tutumlarınada göz yumulamaz kaç kişi ekmeğinden olmuştur bende sosyal medyada gördüm bu eylemi vidosuda var ama ekleyemedim

Çevrimdışı yağmuray

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 21 Ekim 2018, 17:25:59 »
Videsunu uygulamadaki tiwitır görevini yaparken tesadüf gördüm. rt görevi vardı bugün ne pişirsem diye altına yazılan yorumları ve malum vidosunu görebilirsiniz..

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #39 : 21 Ekim 2018, 17:47:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar ben 1 yıldır üyeyim bu uygulamaya güzel evet öye yandan Migros işçlerini tazminatsız işten çılartmış ve hakkkınıbisyeyenleri yakaboaça dışarı atıyormuş şuan yaptıkları eylemide durdurmuş polis !güya migros yüklüce para yedirmiş emniyete..yazık değilmi çıkarılan işçilere bizde elimizi taşın altına koysak sosyal medyada boykot etsek belki farkındalık yaratırız migrosun bedava çok ekmeğini yedim bu uygulama sayesinde ama bu tutumlarınada göz yumulamaz kaç kişi ekmeğinden olmuştur bende sosyal medyada gördüm bu eylemi vidosuda var ama ekleyemedim

makro market'in satın aldığı "istanbul uyum market" çalışanları. makro dan da migros satın aldı. ama alırken işçileri çalıştırmayacağını söyledi. yani makro market sorumlusu. tazminat ödemeyen ankara makromarkettir.

Doğal olarak çalışanlar İstanbul da yaşadığı için, Ankara da ki makromarket genel merkezine gidemiyorlar. onlar da migros'un önüne gidiyor.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2018, 17:50:33 Gönderen: entryka »