Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Boyasız Şampuan Kazanma Fırsatı

(1/3) > >>

admin:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

1. Katılımcılar, adreste yer alan bilgi formunu doldurarak kampanyaya katılım sağlayacaklardır.
2. Form dolduran ziyaretçilerimiz arasından yapılacak çekiliş sonucunda 200 kişiye Boyasız Şampuan hediye edilecektir. Tüm kampanya 200 adet ürünle sınırlıdır. Kazananlara ödülleri formda doldurulan iletişim bilgileri üzerinden gönderilecektir.
3. Kampanyaya, Türkiye Cumhuriyeti sınırları dâhilinde yaşayan 18 yaşından büyük gerçek kişi hesapları katılabilir.
4. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
6. Uni Baby, önceden bildirimde bulunmaksızın kampanyayı durdurma ve koşullarında kampanya kuralları, kampanya süresi, katılım şartları ve ödüller gibi kampanya ile ilgili her türlü konuda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
7. Katılımcılar, kampanyaya katılarak ve adrese her girişlerinde, güncellenmiş maddeleri kabul etmiş sayılmaktadırlar. Değişiklikler, uygulama sayfasında ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. Bu nedenle lütfen Katılım Koşullarını düzenli olarak takip ediniz.
8. Uni Baby tarafından düzenlenen bı kampanya hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
9. Yarışmalar MPI kapsamı dışındadır.
10. Uni Baby, bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, internet bağlantısının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
11. İşbu Katılım Koşulları uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu katılım koşulları dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumunda Türk kanunlar ihtilafı kuralları uygulanmaksızın Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Katılım Koşulları’ndan dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
12. Yarışmaya katılanlar bu katılım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve katılım koşullarına uyacaklarını kabul ve taahhüt ederler.
13. Uni Baby Ailesi ve Generation M katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

klewx:
son derece satmayan bir ürün :) ama bedava iyidir
hastanelerin yanık ünitelerinde doktorların dalin
kullanarak hasta hijyeni sağladığı hastaneler var
bu dalin in kalitesini gösteriyor,

tofita:
bence yanlış düşünüyorsunuz, eczacıbaşı ürünü. Tavsiye ediliyor kıymetli doktorlar tarafından.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinson derece satmayan bir ürün :) ama bedava iyidir

--- Alıntı sonu ---

lusnika:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinson derece satmayan bir ürün :) ama bedava iyidir

--- Alıntı sonu ---

Dalinde sls var ben tercih etmiyorum uni baby da yok ama diğerlerine göre daha güvenilir

hsu:
Ben de ilk doğduğunda unibaby yenidoğan şampuan kullandım, kokusu bile yoktu çok güzeldi. Şimdi de boyasizi kullanıyorum memnunum.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git