Gönderen Konu: Marshall boya ve vernik  (Okunma sayısı 2309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
Marshall boya ve vernik
« : 10 Eylül 2018, 09:14:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

KAMPANYA KOŞULLARI :
İkramiye tesliminde şifre ibrazı zorunludur. 29.12.2018 tarihine kadar saklayınız. Bu kampanya Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.09.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.8870 sayılı izni ile 10.09.2018(00:01)-31.10.2018(23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri asında Türkiye genelinde Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş.’ne ait kampanyaya dahil promosyonlu Akrikor boya ürünlerinden satın aldıklarında ürün üzerinde yer alan üstü kapalı katılım şifresini ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 6202 nolu kampanya hattına tüm GSM operatörlerinden kısa mesajla gönderenler veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet adresine giriş yapıp kayıt formuna şifre, ad-soyad, adres ve telefon bilgilerini dolduran katılımcılara her Akrikor Anti Alkali+Örtücü Astar, Akrikor Silikonlu+Örtücü Astar, Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bm, Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bw ve Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bc ürünleri için bir çekiliş hakkı, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bc, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bm, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bw, Akrikor Silikonlu+Akrilik Beyaz, Akrikor Saf Akrilik Bc, Akrikor Saf Akrilik Bm, Akrikor Saf Akrilik Bw, Akrikor Saf Akrilik Beyaz, Akrikor Elastomerik Bm, Akrikor Elastomerik Bw ve Akrikor Elastomerik Beyaz ürünleri için iki çekiliş hakkı verilecektir. (Ürünlerin üzerindeki şifreler için son katılım tarihi 31.10.2018 23:59’dur.) Kampanyaya katılım 1 SMS bedeli olarak (KDV ve ÖİV dahil) Avea (Markası Türk Telekomdur), Turkcell ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Teyit için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. Gsm operatörlerinin kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikler müşteriye yansıtılacaktır. Çekilişte 1 kişi 226.880,00 TL değerinde Wolksvagen Yeni Amarok V6 3.0 TDI 204 HP Highline 4x4 Man 2018 model araç, 4 kişi 5.350,00 TL değerinde Samsung Galaxy S9Titanyum Grisi 64 GB Cep telefonu, 40 kişi 906 TL değerinde 1 adet Akrikor Silikonlu+Örücü Astar 20 KG ve 2 adet Akrikor Silikonlu+Akrilik 15 L’den oluşan set ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ve verilen ikramiyenin özellik ve renkleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 09.11.2018 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 14.11.2018 tarihli Takvim gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 29.11.2018 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 14.12.2018 tarihine kadar kimlikleri ve şifreleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Şifrelerin okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanması durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş., Marshall satış noktaları ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kısa mesaj ve internet katılımlarında aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen şifreli katılım geçerli kabul edilecektir. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılım sırasında bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

ÇEKİLİŞ KODU PAKET ÜZERİNDEKİ USTA KODU'DUR.
 Marshall Boya ve Vernik Sanayi A.Ş.
Dilovası Organize San. Bölgesi 1. Kısım Tuna Cad. No:1 41455
 Dilovası / Kocaeli / Türkiye

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Marshall boya ve vernik
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2018, 23:02:15 »
Evi boyatacaktım süper oldu, katılayım
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2018, 23:07:15 »
Bunlar hep dış cephe yalıtım boyasıymış, erken davranıp yazmışım. Bana uymaz, bir de sitede ustacard sistemi vs birşeyler yazmış. Normal tüketiciye yar etmezler sanırım.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2018, 01:22:42 »
Bende doğalgaz borularını boyatcaktım.Hevesim kursağımda kaldı.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2018, 01:33:26 »
Bunlar hep dış cephe yalıtım boyasıymış, erken davranıp yazmışım. Bana uymaz, bir de sitede ustacard sistemi vs birşeyler yazmış. Normal tüketiciye yar etmezler sanırım.

Bende geçenlerde yarışmadan kazandığım boyaya baktım şifre var bendeki boya iç cephe boyası + 3 tane müteahhit müşterim var şimdiden başladılar bana kapakları biriktirmeye maliyetsiz katılımları seviyorum herkese bol şans

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2018, 10:25:06 »
Bi boya kampanyası da chippin de var. Filli boya alımına  20 tl chippin veriyor.
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2018, 15:29:53 »

usta kodu ile katılım sağlanıyor.

Çevrimdışı qqarkan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2018, 19:47:51 »

Bende geçenlerde yarışmadan kazandığım boyaya baktım şifre var bendeki boya iç cephe boyası + 3 tane müteahhit müşterim var şimdiden başladılar bana kapakları biriktirmeye maliyetsiz katılımları seviyorum herkese bol şans

Gönderdiğiniz kod kampanya haricinde bir ürüne aittir.
iç cephe olmuyor denedinizmi siz
bla bla bla

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2018, 09:45:35 »

Gönderdiğiniz kod kampanya haricinde bir ürüne aittir.
iç cephe olmuyor denedinizmi siz

ben sorunsuz katılım sağladım 

Çevrimdışı Mehmet58

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 13 Eylül 2018, 19:06:08 »
Buralarda eski tarihli boyaları satılıyor içine su koyup kakalıyorlar ancak buna katılım istanbuldan filan çok olur