Gönderen Konu: 02162343017 numaralı telefona dikkat  (Okunma sayısı 2144 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
02162343017 numaralı telefona dikkat
« : 27 Ağustos 2018, 10:11:26 »
Sizi telefon ile arayarak "internet aboneliğinizin sonuna geldiniz, faturanızın yükselmemesi için 1'i tuşlayın" diye arayan telefona dikkat edin.
Sizin internet abonesi olup olmadığınızı bile bilmiyorlar. Telefonu açtıklarında türk telekom altyapısından hizmet alıyor musunuz diye soruyorlar. Amaçları sizi kendi internet operatörlerine çekmek.

Ben kablo net kullanıyorum ama eski ttnet abonesi olduğum için muhtemelen sistemden telefonumu bulup aradılar. Yüksek ceza çıkacak gibi laflarına da inanmayın.

Bu arada kablonet'ten çok memnunum, eğer binanızda altyapı varsa tavsiye ederim. Hem daha ucuz hem daha hızlı hem de zırt pırt kopmuyor.
Tek kötü tarafı eğer modeminiz yoksa aylık 5tl gibi bir kiralama ücreti talep edebiliyorlar. Kiralama yerine abone merkezi ile anlaşıp temiz ikinci el bir modemi 70-80tl'ye satın alırsanız zaten 1 senede kendini amorti ediyor, modem de sizin oluyor ;)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
Ynt: 02162343017 numaralı telefona dikkat
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2018, 20:32:55 »
Netspeed çok güzel şuanda kablonet çok salak hiç biryerde yok ip değişmiyor sabit
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı digi

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: 02162343017 numaralı telefona dikkat
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2018, 20:44:57 »
Uyarı için teşekkürler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ben de TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (Altyapı desteklerse 100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da HİÇ BİR ücret YOK, Taahhüt YOK. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Başka sağlayıcıya taahhüdünüz varsa, yani internet hizmetini değiştirmeniz durumunda size ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor.

NOT: Binanızda TURKTELEKOM altyapısı olması gerekiyor. Taahhüt falan olmadığı için ücretsiz MODEM VERMİYORLAR. 1 adet VDSL2 MODEM temin etmeniz gerekiyor. 75 TL ye 2.el bulabilirsiniz.

Ben TurkNet’ten memnunum. Siz de denemek isterseniz DAVET KODU gönderebilirim. Davetle üye olana 1 AY BEDAVA İNTERNET veriyorlar . Ben de sizi davet ettiğim için sayenizde bir ay ücretsiz internet kullanacağım.