Gönderen Konu: CarrefourSA'da Lays Uçak Bileti Çekilişi (05.09.2018)  (Okunma sayısı 1495 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kbileydi

• Yeni Kampanyacı
  • *
CarrefourSA'da Lays Uçak Bileti Çekilişi

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bu kampanya Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 07.08.2018 tarih ve 24951361-255.01.02/E.8084 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM  tarafından düzenlenmektedir.
23.08.2018  (SAAT: 10:00) - 05.09.2018 (SAAT: 22:00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm CarrefourSA marketlerinden  Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş.’ye ait Lays Yoğurtlu Kebap tadında veya Lays İzmir Tulum Peyniri tadında ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 5 TL ve katları tutarında  satın aldıklarında fiş / fatura ibrazı karşılığında müşteri hizmetleri veya kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı (her 5 TL’lik ürün için bir şifreli kart)  üzerinde bulunan şifreyi  Gsm no, ad, soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte lays. c0m. tr (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana giren (CarrefourSA marketlerinin kapanış saati 22:00  olup, internet sitesinden şifre girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup son şifre gönderim tarihi 05.09.2018 saat: 23:59’dur) katılımcılara her şifre için 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir. İkramiye olarak, 20 kişiye 1.493,479 TL değerinde  1-30 Kasım tarihleri arasında talihlinin belirleyeceği uçuş gün ve saatinde  THY Pegasus, ve Atlas Hava yolları şirketlerinin uçuş müsaitliğine göre çift kişilik yurt içinde  ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak bileti (*Uçak bileti fiyatının Türkiye’de en uzak mesafe/en pahalı bilet fiyatı  baz alınarak hesaplanmıştır.) verilecektir.
Çekiliş 13.09.2018 SAAT: 10:00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 17.09.2018 tarihli Takvim gazetesinde ve  kımkazandi. c0m adresinde duyurulacaktır. 02.10.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 17.10.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kazanan talihlilerin 0212 275 18 07 no’lu faxa nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy- Şişli- İstanbul adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.  lays. c0m. tr   internet adresinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangibiri eksik olanlar çekilişe dahil edilmeyecektir. Mükerrer şifre elenerek, ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır. İkramiye tesliminde  ikramiye kazanılan okunabilir şifreli kart ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Şifreli kartın ve fiş/faturanın okunabilir şekilde saklanması katılıcıların sorumluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş., CarrefourSa Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş., ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2018, 10:21:09 Gönderen: admin »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: CarrefourSA'da Lays Uçak Bileti Çekilişi
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2018, 18:04:13 »
Elbette yokum, pas :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2018, 03:03:58 »
Hediyenin noter parası, vergisi ile zaten gidiş dönüş uçak bileti alınır; çakal bir kampanya olmuş.. En ölü sezonda üstelik kullanım. Zorla gönderecekler yap kullanım süresini 1 yıl

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2018, 20:25:56 »
Ben Dogus grubun chips master larinin hem migros hem de ulusal cekilislerine de katilmadim. Su krizde 10 kurus bile degerli. Butceyi cok kistim, oyle her cekilise dalmiyorum artik
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2018, 20:27:14 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2018, 10:16:51 »
Yurtiçi uçak bileti hediyesi nedir yaa? Yakında Metro Turizm'den muavin yanı otobüs bileti hediye ederler :P :P :P :P :P :P