Gönderen Konu: Dimes - Galapagos tatili  (Okunma sayısı 1526 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
Dimes - Galapagos tatili
« : 12 Eylül 2018, 12:30:30 »
Dünyada görülecek, keşfedilecek ne kadar çok yer var aslında! Bazıları çok yakınımızdayken bazıları da “Keşke gidebilsem!” deyip iç geçireceğimiz masalsı yerler. Bunlardan bir tanesi de bu yazın en keyifli dizisi Erkenci Kuş ile hayatımıza giren Galapagos! Eğer merak edip arattıysan, karşına çıkacak görseller sayesinde, iç geçirmek derken neyden bahsettiğimizi çok iyi anlayacaksın. :)
15 Ocak’ta seni ve birlikte gitmek istediğin, sevdiğin birini alıyoruz ve bembeyaz kumsallara sahip bu ada takımına gönderiyoruz. İstanbul çıkışlı, aktarmalı gidiş – dönüş uçak biletlerinin, kahvaltı dahil 10 gece konaklamanın ve seyahat sigortasının da karşılanacağı bu unutulmaz tatili kazanmak için yapman gerekenler çok basit.

Hemen DİMES Türkiye Instagram hesabını (@dimes.tr) takip et! Yarışmaya katılmak için, kendi sayfanda @dimes.tr’den ve #hayatabaskabak etiketinden bahsederek yapacağın kahvaltı fotoğrafı paylaşman yeterli.

Bir küçük hatırlatma: kapalı hesaplardan yapılan paylaşımları göremiyoruz. Bu sebeple, yarışma boyunca hesabını açık tutmayı unutma!

Kazananı hem web sitemizden hem de sosyal medya hesaplarımızdan yayınlayacağız. Kazanan kişi, hazırladığımız muvafakatnameyi imzaladıktan sonra Ocak’ta çıkacağı Galapagos tatili için bavulunu hazırlamaya artık hazır sayılır.

Ben kahvaltıya başka bakıyorum, en keyifli kahvaltılar benden sorulur ve Galapagos’u en çok ben merak ediyorum diyorsan, paylaşımlarını bekliyoruz. :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Dimes - Galapagos tatili
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2018, 19:05:51 »
Katılanlara başarılar.Yokum
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2018, 14:48:04 »
Enazından gidilecek tarih belli. Lukoil yarışmasında Dubai tatili vardı, gidilecek zaman belli değil.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2018, 15:41:46 »
belli kimin kazanacağı , isim de yazarım da gerek yok !