Gönderen Konu: Optimum Avm Iphone X Çekilişi (7 Ekim)  (Okunma sayısı 2224 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 17Nisan

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • bUAşkbitmez
Optimum Avm Iphone X Çekilişi (7 Ekim)
« : 01 Ağustos 2018, 09:04:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2018, 11:58:19 Gönderen: admin »

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: Optimum Avm Iphone X Çekilişi
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2018, 11:58:07 »

10. yılımızda ON'CA I Phone X Senin!

30 temmuz - 7 Ekim tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda 150TL ve üzeri alışveriş yapın I Phone X kazanma şansını Kaçırmayın!

İstanbul Optimum Legal Metin

Bu kampanya Feriköy Gayrimenkul Yatırım İnş. Turz. San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.07.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.7058 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 30.07.2018(Saat:10.00)-07.10.2018(Saat:22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan İstanbul Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi içindeki tüm mağazalardan (İstanbul Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alışverişleri, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, hediye çeki ve gift kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.) aynı gün içinde toplamda 150.-TL ve katları tutarında (her 150.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden Optimum Club üyelerine üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. (Kampanya bitiş tarihi 07.10.2018 saat:22.00 olup, katılım noktasından son e-fatura giriş tarihi 09.10.2018 saat:17.00’dır.) Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir. Ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi) belgeler geçerli değildir. Farklı günlerde yapılan alışveriş fişleri birleştirilemez. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Fiş/fatura/e-faturanın avm içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı İstanbul Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi mağazalarından yapılan) kampanyaya dahil edilmez. Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura ile katılımda, sadece İstanbul Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir. Ürün iadesinde, kasa fişi/fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir. Katılımcılar fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Çekiliş 16.10.2018 tarihinde saat 14.00’da İstiklal Cad. No:2/B Yenisahra Ataşehir/İstanbul adresinde bulunan İstanbul Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.  Çekilişte 10 kişi iPhone X 64 GB Cep Telefonu (değeri: 6.099,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Kazanan talihliler 22.10.2018 tarihinde Milliyet Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Feriköy Gayrimenkul Yatırım İnş. Turz. San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 06.11.2018 tarihine kadar, yedek talihliler 21.11.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/faturası/e-faturası ve bilgisayar çıktısı ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mh. Bayrak Sk. No:4-A Beyoğlu/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Kampanya Optimum Club üyelerine yöneliktir. Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. sahipleri ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ye bağlı şirket çalışanları, İstanbul Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, Feriköy Gayrimenkul Yatırım İnş. Turz. San. ve Tic. A.Ş. sahipleri ve çalışanları, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş çalışanları, Siteplus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic. A.Ş. çalışanları, Omega İleri Teknoloji Çözümleri Yazılım Ltd. Şti. çalışanları, tüzel kişiler, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Optimum Club üyeliği ücretsizdir ve üye olmayan müşteriler üyelik formu doldurarak Optimum Club üyesi olabilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Optimum Avm Iphone X Çekilişi (7 Ekim)
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2018, 18:23:56 »
Adamlar büyük çakal, 7.500 TL olmadan almış atmışlar içeri telefonları. Ama şu telefon için çekilişe katılmam. E5 hattında Rönesans Holding e ait Hilltown, Kozzy , Optimum, Maltepe Piazza 'da dehşet yüksek adetlerde katılım oluyor. Gidin loto, piyango oynayın daha iyi.

Mesela Maltepe Piazza da açılış için BMW 4.18 çekilişi vardı, evime en yakın avm lerden biri ama inanın Optimum çekilişlerinden ve yüksek katılımlarından bıktığım için katılmadım. Nasılsa yüzbinlerce katılım olacak hiç gerek yok.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #3 : 02 Ağustos 2018, 20:22:41 »
Yeni moda da şu Market alışverişlerini çekilişe dahil etmiyorlar orada da öyle mi bilmiyorum
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2018, 09:43:50 »
Bu hafta sonu migros ile birleştirip deneyeceğim. Sonucunu yazarım.

Yeni moda da şu Market alışverişlerini çekilişe dahil etmiyorlar orada da öyle mi bilmiyorum

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2018, 01:35:29 »
O işi beylikdüzü marmarapark yaptı. Zaten eski halini hatırlar mısınız bilmem. Real zamanında da o AVM dikiş tutturamıyordu. Sitelere ve merkezi yerlere yakın olduğu için eski olmasına rağmen 5M Migros , Reali duman ediyordu. Beylikdüzünün aslında Esenyurt tarafına kaldığı için ve 2000 li yıllardan beri eski Real, şimdiki Carrefour iş yapamadığından AVM çekilişlerine katılmıyor. giriş çıkışı da AVM den bağımsız gibi, otoparkını da Marmarapark tan ayırdılar. AVM yönetimi ile anlaşamadıkları bariz belli.
AVM market de var diye broşür ve sitelerinde Carrefour u yazıyor ama AVM nin çekilişlerinde market alışverişlerini dahil etmiyor maalesef
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2018, 01:37:53 Gönderen: sakaryazede »

Çevrimdışı sarılacivert

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2018, 15:57:18 »
Açıklamada market alışverişi dahil değildir diye yazmıyor...optimum da da migros var zaten...ama yakında market alışverişinide kabul etmez bunlar

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2018, 22:23:28 »
Açıklamada market alışverişi dahil değildir diye yazmıyor...optimum da da migros var zaten...ama yakında market alışverişinide kabul etmez bunlar

yanlış anlamışsınız sanırım, ben bu çekiliş de dahil değildir demedim. Bazı çekilişlerde market alışverişleri dahil değil, denince örneğini verdim. Zira Marmara Park beylikdüzü çekilişinde maalesef öyle tatsız bir tecrübem oldu. İhtiyaç da vardı, Beylikdüzü Marmarapark  Carrefour dan 200 TL alışveriş yaptım. AVM danışmaya gidince Carrefour geçerli değil dediler.

Bu AVM nin önceki yıllarda vermiş olduğu Mercedes B180 bir yakınımın iş arkadaşına çıkmıştı. O nedenle yine katılmakta fayda var diye düşünmüştüm. Kısmet olamamıştı.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2018, 11:36:49 »
aynı çekilişte iphone bana çıkmıştı :)

yanlış anlamışsınız sanırım, ben bu çekiliş de dahil değildir demedim. Bazı çekilişlerde market alışverişleri dahil değil, denince örneğini verdim. Zira Marmara Park beylikdüzü çekilişinde maalesef öyle tatsız bir tecrübem oldu. İhtiyaç da vardı, Beylikdüzü Marmarapark  Carrefour dan 200 TL alışveriş yaptım. AVM danışmaya gidince Carrefour geçerli değil dediler.

Bu AVM nin önceki yıllarda vermiş olduğu Mercedes B180 bir yakınımın iş arkadaşına çıkmıştı. O nedenle yine katılmakta fayda var diye düşünmüştüm. Kısmet olamamıştı.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #9 : 16 Ekim 2018, 12:57:22 »
Çekiliş bugün saat 14:00'te