Gönderen Konu: Vespa Capitol'de (16.09.2018)  (Okunma sayısı 1449 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Vespa Capitol'de (16.09.2018)
« : 25 Temmuz 2018, 14:25:12 »
Bu kampanya, Capitol Alışveriş Hizmetleri Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel
Müdürlüğü’nün 18.07.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.7382 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
25.07.2018 (10.00) - 16.09.2018 (22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Capitol Alışveriş
Merkezi içindeki mağazalardan (Capitol AVM içinde bulunan Atasay, Giya Mücevherat, Gülaylar Altın,
Stork's, Zen Diamond ve Sempati Döviz mağazalarından yapılan alışverişler, ATM’lerden alınan
makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, ilaç, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye
çeki veya puan ile yapılan alışverişler, mobil / sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL / dakika
yüklemeleri, ürün değişim fiş / faturaları hariç) aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında
(her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı)
alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş / faturalarını ibraz eden
müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyadı, adres, telefon, doğum tarihi ve kampanya
bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. Kampanya bitiş
tarihi 16.09.2018 (22.00) olup katılım noktalarından e-arşiv faturaların giriş tarihi 18.09.2018 (22.00)
dir. Ad - soyadı bilgisi eksik veya kayıtlı olmayan tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcı
ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.
Katılımcılar fiş / faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince
alabileceklerdir. Mali değeri olmayan fişler, bilgi fişleri, tahsilat makbuzları ve ürün değişim faturaları
geçerli değildir. E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur. Kampanya tarihleri arasında
alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Çekiliş; 22.09.2018 tarihinde, saat
14.00’te Capitol AVM (ortak alanı) Altunizade Mh., 34662 Üsküdar / İstanbul adresinde, noter
huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekilişte 3 kişiye Vespa GTS 150cc ABS
E4 2018 model (30.250 TL), 1 kişiye Vespa SPRINT S 150cc ABS E4 2018 model (adedi: 28.000 TL), 2
kişiye Vespa PRIMAVERA 150cc ABS E4 2018 model (adedi: 23.990 TL) ve 1 kişiye Vespa PRIMAVERA
150cc ABS E4 2017 model (adedi: 21.750 TL)
motosiklet ikramiyesi verilecektir. Bir kişi birden fazla
ikramiye kazanamaz. İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir. Görseller ile verilecek ikramiyenin
renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş sonuçları 27.09.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde
duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada
meydana gelecek gecikmelerden Capitol Alışveriş Hizmetleri Tic. A.Ş. sorumlu değildir. Katılımcının
ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ
için yeterlidir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 12.10.2018 ve yedek talihlilerin 27.10.2018 tarihine
kadar kimlik, fiş / fatura, bilgisayar çıktısı ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine,
ya da Umut Çekiliş ve Tanıtım’a şahsen başvurmaları gereklidir. Talep edilen belgeleri belirtilen
tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz. İkramiye tesliminde fiş /
fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma
sorumluluğu talihlilere aittir. Başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiyelerin son
teslim tarihi 05.11.2018’dir. İtiraz için son tarih 20.11.2018’dir. Kazanılan hak devredilemez, nakde
çevrilemez, değiştirilemez. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde
ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. 18 yaşından küçükler ile Capitol Alışveriş Hizmetleri Tic. A.Ş ve
Umut Çekiliş çalışanları, Capitol AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, güvenlik
elemanları, teknik elemanlar, temizlik elemanları, şahıs şirketleri ve her türlü tüzel kişiler kampanyaya
katılamazlar. Katılmış olsalar bile kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, tüm
vergi, harcama ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları
kabul etmiş sayılır. Bilgi için; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: Vespa Capitol'de (16.09.2018)
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2018, 15:32:17 »
laptop çantası alacaktım, hangi avm'den alsam da kampanyaları birleştirsem diye bakıyordum. Bu iyi oldu :)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Vespa Capitol'de (16.09.2018)
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2018, 18:10:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
laptop çantası alacaktım, hangi avm'den alsam da kampanyaları birleştirsem diye bakıyordum. Bu iyi oldu :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bugün alışveriş yaptım, 25 binli çekiliş numarası aldım. Tam 1 ayda 25 bin katılım olmuş, kalan 23 günde bir 20.000 daha katılım olsa 45.000 katılımla çekiliş yapılır.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.