Gönderen Konu: HSBC Mobil Bankacılık ile Ayasofya’da Bir Gece Turu!  (Okunma sayısı 729 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Bu kampanya HSBC Bank A.Ş tarafından MPİ’nin 27.06.2018 tarih ve 24951361-255.01.02/E.6630 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

08.07.2018 SAAT: 00.01 – 08.08.2018 (SAAT 23:59) Kampanya tarihleri arasında mobil bankacılık uygulamalarının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla kullanıcı kodu, parola ve tek kullanımlık şifre ile HSBC Mobil Bankacılık uygulamalarına ücretsiz giriş sağlayan, bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Talihliler, 15.08.2018 Saat:11:00’de Mucize Tanıtım Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda ikramiye olarak; 30 kişi 619,50 TL değerinde 27 Eylül 2018 tarihinde rehber Saffet Emre Tonguç ile Ayasofya müzesi girişi ve gezisi. (Geziye Four Seasons Hotel Sultanahmet’te akşam yemeği dahildir. Talihlilerin İstanbul - Ayasofya’ya kadar ulaşımı, İstanbul dışından katılacak olan talihlilerin konaklaması ve şehir içi transfer hizmetleri talihliye aittir. Gezi ikramiyesi tek kişiliktir, ikramiye nakde çevrilemez, talihli dışında başkası tarafından kullanılamaz ve devredilemez.) kazanacaktır. Kazanan talihliler, 17.08.2018 tarihli Akşam gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 01.09.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asil talihliler ile 16.09.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez. Kampanya sadece Türkiye'de bulunan HSBC Bank A.Ş.'nin bireysel müşterilerini kapsamaktadır. Ticari ve Kurumsal müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir. Kampanya bitiş tarihi itibarıyla HSBC Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. İkramiye kazanan talihlilerin adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşından küçükler, HSBC Bank A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hiz. Ltd. Şti. çalışanları kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, kampanyaya katılıp kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.