Gönderen Konu: Ulusal Vitrin Tasarımı Yarışması..  (Okunma sayısı 1260 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Ulusal Vitrin Tasarımı Yarışması..
« : 22 Ocak 2010, 18:01:42 »

“İNCİ AYAKKABI ULUSAL VİTRİN TASARIMI YARIŞMASI” İNCİ AYAKKABI’nın 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu için vitrin tasarımı yapılması amacıyla açtığı yarışmadır. Bu kapsamda, anılan yarışmanın amaçları arasında,Sosyal sorumluluk çerçevesinde geleceğin tasarımcı adaylarını teşvik ederek mesleki gelişimlerine destek olmak, Vitrin tasarımı alanında yeni ufukların geliştirilmesine ve Türkiye’deki tasarım kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmak, Geleceğin tasarımcı adaylarının sektörde tanınırlığına katkıda bulunmak başta gelmektedir.

ÖDÜLLER
İNCİ AYAKKABI ULUSAL VİTRİN TASARIMI YARIŞMASI’nda başarılı olan tasarımlara birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri verilecektir.

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
2.000 TL ve Başarı Belgesi
PHILIPS 22PFL3404H LCD TV
Bread & Butter Berlin Summer 2010’a 1 kişilik bilet *

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
1.500 TL ve Başarı Belgesi
LENOVO S10-2 59-025486 Black Netbook

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
1.000 TL ve Başarı Belgesi
KODAK C140 Dijital Fotoğraf Makinesi

* Hediye kapsamına 7-9 Temmuz 2010 tarihleri arasında Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek olan Bread & Butter Summer 2010 fuarı giriş bileti, İstanbul-Berlin-İstanbul uçak bileti (economy), 2 gece 3 gün oda-kahvaltı konaklama, vize bedeli ve alan vergileri dahildir. Konaklamanın yapılacağı otel bilgisi daha sonra duyurulacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ulusal Vitrin Tasarımı Yarışması..
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2010, 21:39:11 »
hediyeler çok güzel ama böyle şeylerde hiç yeteneğim yoktur ki :)
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı DEMO

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ulusal Vitrin Tasarımı Yarışması..
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2010, 21:46:37 »
Hediyeler de güzel, genç arkadaşların bu tür tasarım yarışmalarıyla yeteneklerinin desteklenmesi de güzel. Katılacak arkadaşlar varsa, şimdiden böyle yetenekli bir işe giriştikleri için kutlarım. Bol şanslar...
🎁 Kazan: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin