Gönderen Konu: Banka Vadeli Hesap Oranı  (Okunma sayısı 1483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
Banka Vadeli Hesap Oranı
« : 09 Temmuz 2018, 18:09:51 »
Şekerbank Gece Gündüz Hoşgeldin Vadeli Hesap Oranı 18.50..  120 Gün Boyunca
Vade Kaybı Olmadan İstediğiniz zaman Para Ekleyip Çekebiliyorsunuz.. Araştırıp Değerlendirmek İsteyen Olursa Duyurulur.. Galiba Şuan Köklü Bankalardan En iyi Vadeli Hesap Oranı Veren Banka..

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2018, 20:09:21 Gönderen: Zemote »

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
Ynt: Banka Vadeli Hesap Oranı
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2018, 19:12:07 »
faiz demenizde sıkıntı yok.ama niye kar payını paranteze aldınız anlamış değilim.yazınızı düzeltmenizi rica ederim.sizin için öyle olabilir ama bizler için o şekilde değil.hassas konulardan vurmayın lütfen

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2018, 20:05:32 »
faiz demenizde sıkıntı yok.ama niye kar payını paranteze aldınız anlamış değilim.yazınızı düzeltmenizi rica ederim.sizin için öyle olabilir ama bizler için o şekilde değil.hassas konulardan vurmayın lütfen

Önceden Faiz deniyordu Şimdi Kar Payı deniyor Vade Oranı deniyor Hepsini Yazdım.. 
Uzun Süredir Oranları Araştırıyordum En Mantıklı Oran Bu geldi bana onuda paylaşıyım dedim..

Galiba En Uygunu Vadeli Hesap Oranı Olarak değiştirdim..
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2018, 20:09:47 Gönderen: Zemote »

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2018, 20:34:20 »

Önceden Faiz deniyordu Şimdi Kar Payı deniyor Vade Oranı deniyor Hepsini Yazdım.. 
Uzun Süredir Oranları Araştırıyordum En Mantıklı Oran Bu geldi bana onuda paylaşıyım dedim..

Galiba En Uygunu Vadeli Hesap Oranı Olarak değiştirdim..

sağolasın.ALLAH razı olsun bilgilendirdiğin için arkadaşları.ancak faiz farklı kar payı ve vade farkı da farklıdır.karıştırmamak lazım 2 sini birbiriyle.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #4 : 09 Temmuz 2018, 21:43:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sen kazanç  , leasing falan deme. Onu zaten muhafazakar bankalar söylüyor :D Faiz demiyor kazançtan pay diyor vs :D Benim Türkiye Finans'ta da hesabım var, iş yapıyoruz size kazançtan pay veriyoruz diyor. Aynı şeyler bunları tartışmaya gerek yok. Pazarlama taktiği bunlar, benim fikrim neticede hepsi banka.

Şu an % 17,5 , % 18,5 ları hoşgeldin faizlerine veriyorlar. Yani o bankada önceden hesabın olmamalı.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin usta yazdı. ICBC bank şu an en iyisi. %19 veriyor hoşgeldin faizi. Çin'in en büyük bankası.

Teb Marifetli Hesap %18,5 (yatırdığınız tutara göre 2000-3500 TL meblağı sürekli vadesizde tutar)
Fibabank Kiraz Hesap % 17,5 (3000 TL vadesizde tutuyor)
Odeabank
Ingbank

Hesaplama yazılımı ile hesapladım. 130.000 TL bir araba kazanıp parasını bankaya yatırsan, %16 faizle günde ortalama 50 TL falan faiz veriyor. O da ayda 1500 TL eder. Dairen olsa alacağın kira parası. Kiracı kirayı ödedi ödemedi akarı kokarı derdi yok. Hem devlete sürekli kazancından da %18 KDV ödüyorsun. Devlet de sen de kazanıyorsun.

Önemli not : 100.000 TL ye kadar bankada paranız devlet güvencesindedir. Bu meblağa kadar banka battı, iflas etti devlet paranızı öder. (Gerçek bankalar için , çiftlikbank için değil :D )

« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2018, 21:56:03 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2018, 21:51:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sen kazanç  , leasing falan deme. Onu zaten muhafazakar bankalar söylüyor :D Faiz demiyor kazançtan pay diyor vs :D Benim Türkiye Finans'ta da hesabım var, iş yapıyoruz size kazançtan pay veriyoruz diyor. Aynı şeyler bunları tartışmaya gerek yok. Pazarlama taktiği bunlar, benim fikrim neticede hepsi banka.

Şu an % 17,5 , % 18,5 ları hoşgeldin faizlerine veriyorlar. Yani o bankada önceden hesabın olmamalı.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin usta yazdı. ICBC bank şu an en iyisi. %19 veriyor hoşgeldin faizi. Çin'in en büyük bankası.

Teb Marifetli Hesap %18,5 (yatırdığınız tutara göre 2000-3500 TL meblağı sürekli vadesizde tutar)
Fibabank Kiraz Hesap % 17,5 (3000 TL vadesizde tutuyor)

Önemli not : 100.000 TL ye kadar bankada paranız devlet güvencesindedir. Bu meblağa kadar banka battı, iflas etti devlet paranızı öder. (Gerçek bankalar için , çiftlikbank için değil :D )

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Yazın Turistlerin ve Gurbetcilerin Getirdikleri İle Ekonomi bir şekilde dönüyor Ama Ekimden Sonrada Taksit 20 Milyar Dolar Dışarıya Ödeme Var.. Ekim Başında Döviz Alın diyorlar.. Bu Konuda Düşünceleriniz Nedir Efendim ;D

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #6 : 09 Temmuz 2018, 22:02:46 »
Yatırım tavsiyesi verilmez, batarsan tanımam. :) Ancak ekonomi sitelerini takip et.

Bir de gemiyi ilk fareler terkeder derler, sonumuz hayırlı olsun diyorum nokta. İnşallah ekonomik darboğazı rahat atlatırız. Donald Trump dünyadan dolarları geri topluyor. İnşallah ülke durumu toparlar.

« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2018, 22:04:02 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.