Kampanyalar > Biten Kampanyalar

İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

(1/2) > >>

sakaryazede:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Arkadaşlar şu an Turk.Net müşterisiyim, yaklaşık 7 yıl falan oldu, turk.net li olalı.

Ancak bu kampanya çok cazip, 24 ay taahhüt. Ayrıca yine ücretsiz modem de verecekler. Zaman içinde evde 4 modem (1 i bozuldu) , 2 de access point var. Ev teknoloji çöplüğü yani :D

- İlk başta damga vergisi , yok 9 tl bağlantı parası falan filan var.

- Telefon bağlama ve 20 gb a kadar 4 mbps, sonrasında 1 mbps. Hız benim için önemli değil. Neticede 20 gb dan sonra sınırsız internet yani.

- Telefon sadece bağlanıyor, konuşma paketi yok. 444 1 444 Çağrı merkezine sordum, alo paket 100 dk da alırsam aylık 32,90 tl olacakmış. sadece 3 tl fark geliyor.

mehmetergun:
maksimum 1.5 mbps hız olan semt neresi merak ettim? :)

digi:
Sakın bulaşmayın derim. Cayma bedelleri oldukça yüksek. İnternet hızı çok düşük. 20gb dan sonra 1mbit. Elinizdeki bilgisayarı parçalayabilirsiniz sinirden... Yakınım bağlatmış ama şuan çok pişman..

sakaryazede:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinSakın bulaşmayın derim. Cayma bedelleri oldukça yüksek. İnternet hızı çok düşük. 20gb dan sonra 1mbit. Elinizdeki bilgisayarı parçalayabilirsiniz sinirden... Yakınım bağlatmış ama şuan çok pişman..

--- Alıntı sonu ---

Ben internetten dizi izlemiyorum. Maillerime baksam, 480 pikselde azıcık youtube a baksam yeter. Zaten yeğen de youtube da sürekli youtuberları izlemesin istiyorum. yavaş olması işime geliyor :D

sakaryazede:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinmaksimum 1.5 mbps hız olan semt neresi merak ettim? :)

--- Alıntı sonu ---
zimbabwe :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git