Gönderen Konu: BiDolu Iphone X Kampanyası  (Okunma sayısı 992 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
BiDolu Iphone X Kampanyası
« : 08 Temmuz 2018, 11:11:43 »
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  tarafından 09.07.2018 (SAAT: 00.01)– 31.10.2018 (SAAT: 23:59) tarihleri arasında MPİ’nin 03.07.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6819 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait BİP ve Bi Dolu Paketinin kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  ücretsiz internet sitesine giriş yaparak veya cep telefonları üzerinden ücretsiz olarak DOLU yazıp 1818’e sms göndererek Bi Dolu Servis aboneliği oluşturan Turkcell müşterilerine 1 çekiliş hakkı ve Bi Dolu aboneleri tarafından cep telefonları üzerinden ücretsiz olarak BIP yazıp 2200’a sms gönderenlere iletilecek BİP download linkine giriş yapan Turkcell müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.  (Kampanyaya katılım toplamda 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)
Çekiliş 06.11.2018 tarihinde saat 11:00’de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5   Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır.
Çekiliş sonucunda; 5 kişi 5.565,00 TL değerinde IPHONE X 64 GB SPACE GRAY (HAT VE KART HARİÇTİR.) ikramiyesi kazanacaktır.
Kazanan talihliler 08.11.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 23.11.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 08.12.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile  18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.  Ayrıntılı biligi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’dedir.

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: BiDolu Iphone X Kampanyası
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2018, 15:39:20 »
Bu vesile ile farklı bir konuda soru sorayım: Operatör değiştirmeyi düşünüyorum. Hediyeli çekiliş vs kampanyası olan varsa hemen değiştireyim  :D
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!