Internetten Para Kazan > Para kazan

Hadi Bilgi Yarışması

(1/2) > >>

Kerem1907:
Açıkça söylemek gerekirse forumu inceledim, fakat göremedim. 3 aydır devam eden bir yarışma, uzun zamandır test yayınları yaptı ve artık normal yarışmalara geçti. Son iki haftaya kadar sadece İOS kullanıcıları oynarken Android'e de gelmesiyle artık katılım da arttı. Her gün değişen ödül miktarıyla 3 seçeneği olan 12 soru soruluyor ve her soru için 10 saniyelik süre veriliyor. Soruların hepsini bilen kullanıcılar tarafından günün para ödülü paylaşılıyor. Bugüne kadar birçok kez kazandım ama malesef henüz büyük bir ödül kazanamadım. Mesela babalar gününde olan 6000 TL'lik yarışmayı kazanan 8 kişi o gün 750 tl kazanmıştı

DEMO:
İyi güzel yarışalım da...

Hani bilgi... Hani... Hadi... :) 'Hadi Bilgi' nerede?

Link adresini yazmamışsın... Yarışalım da, nerede? Adres... :)

Kerem1907:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinİyi güzel yarışalım da...

Hani bilgi... Hani... Hadi... :) 'Hadi Bilgi' nerede?

Link adresini yazmamışsın... Yarışalım da, nerede? Adres... :)

--- Alıntı sonu ---

İOS ve Android uygulaması. Google Play ve App Store'da Hadi Bilgi Yarışması olarak ararsanız ulaşabilirsiniz :)

Bugün saat 20.30'da yine 1500 TL ödüllü yarışma var...

hutti:
Herkes Kazanır in başka versiyonu yani

Kerem1907:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinHerkes Kazanır in başka versiyonu yani

--- Alıntı sonu ---

Evet, onu da oynuyorum :)
Ama şu açıdan farklı, bu uygulamada Merve Toy, Müge Boz, Kaan Sekban gibi isimler sunucu olarak soruları okuyorlar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git