Gönderen Konu: Hepsiburada.com 10000tl hediye çeki  (Okunma sayısı 2307 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gürünlü

• Acemi Kampanyacı
  • **
Hepsiburada.com 10000tl hediye çeki
« : 08 Haziran 2018, 10:33:37 »
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya D-MARKET ELEKTRONİK HİZ. VE TİC. A.Ş. tarafından MPİ’nin 23.05.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.5480 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
Çekilişe katılım belirtilen tarih aralığında geçerlidir. Çekilişe katılım süresi 4 Haziran (saat: 00.01) – 30 Haziran 2018 (saat: 23.59) tarihleri arasındadır.
Kampanya tarihleri arasında D-MARKET ELEKTRONİK HİZ. VE TİC. A.Ş. ait Hepsiburada uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla akıllı cep telefonları (Play store veya Apple Store)üzerinden Hepsiburada mobil uygulamasını ücretsiz indirerek kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi (ücretsiz) üzerinden kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak kampanya katılım formunda yer alan ad soyad, adres, telefon ve email bilgilerini eksiksiz dolduran üyelere 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Çekiliş formunun doldurulabilmesi için hepsiburada.com sitesinden veya Hepsiburada uygulamasından mevcut üyeler için ücretsiz üye girişi yapılması, daha önce üye olmamış kişiler için ücretsiz yeni üyelik oluşturulması gerekir.
Çekilişe katılım, her üyelik için 1 adet ile sınırlıdır.
Tüm katılımlarda ad, soyadı bilgilerinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
18 yaşından küçükler, D-MARKET ELEKTRONİK HİZ. VE TİC. A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hiz. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
İkramiye olarak, 01-30 Eylül 2018 tarihleri arasında kullanılmak üzere 1 kişiye 10.000,00 TL değerinde, 1 kişiye 5.000,00 TL değerinde, 3 kişiye 2.500,00 TL değerinde, 5 kişiye 1.000,00 TL değerinde ve 10 kişiye 500,00 TL değerinde hepsiburada internet sitesinden yapılacak alış verişlerde kullanılmak üzere geçerli olacak Hediye Çeki verilecektir.
Çekiliş 09.07.2018 tarihinde saat 09.30’da Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 11.07.2018 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 26.07.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 10.08.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
Çekiliş sonunda kazanılan çekler çekilişe katılım sırasında oluşturulan / kullanılan üyelik hesabına tanımlanacaktır.
Çekiliş sonunda kazanılan çekler altın ürünleri, TL kartı ve TL yükleme ürünleri alışverişlerinde kullanılamaz.
Çekiliş sonunda kazanılan çekler tek seferlik kullanım özelliğine sahiptir. Bir çek tek bir alışverişte kullanılabilir.
Çekiliş sonunda kazanılan çekler ilk hangi hesap tarafından kullanılırsa o hesaba ait olur ve başka bir hesap tarafından kullanılamaz.
Çekiliş sonunda kazanılan çekler, son alışveriş tutarı üzerinden indirim uygular.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı drifter

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Hepsiburada.com 10000tl hediye çeki
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2018, 19:17:30 »
Çekiliş sonunda kazanılan çekler, son alışveriş tutarı üzerinden indirim uygular.

son madde de bu yazıyor kampanya katılım koşullarında.Bu maddeyi tam olarak anlayamadım arkadaşlar mesela ben yeni üye oldum daha önce alışveriş yapmadım diyelim 10000 çıksa dahi alışveriş yapamayacak mıyım ?

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ynt: Hepsiburada.com 10000tl hediye çeki
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2018, 20:06:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

son madde de bu yazıyor kampanya katılım koşullarında.Bu maddeyi tam olarak anlayamadım arkadaşlar mesela ben yeni üye oldum daha önce alışveriş yapmadım diyelim 10000 çıksa dahi alışveriş yapamayacak mıyım ?
10.001 tl^lik alışveriş yapınca 10.000 tl indirim uygulanacak.. ve 1 lira ödeyeceksiniz o alışverişe
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum