Gönderen Konu: Milliyet/Eğitim Seti  (Okunma sayısı 6314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonay_27

• Usta Kampanyacı
Milliyet/Eğitim Seti
« : 21 Ocak 2010, 19:41:36 »
arkadaşlar belki reklamlarda görmüşsünüzdür.milliyet gazetesi bundan 2 ay önce bir kampanya başlatmıştı winx-ben10 eğitim seti(oyuncak bilgisayar).bizde kızım için heveslenip 39 kupon biriktirdik.kuponlar Aralık ayında felan bitmesine rağmen halen ses seda yok.kaç defa milliyet in sitesine mail attım ses çıkmadı.google de arama yaptırırken bir site buldum baktım sadece ben değilim tüm kupon toplayanlar mağdur durumda şuan.herkes msj bırakmış neden hala dağıtım başlamadı diye.bende aynı yere yazdım çoğu kez tüketici haklarına başvurucam diye ama oradada halk kendi çalıp kendi oynuyor tabiri caizse.hiç bir cevap yazan olmamış.

benim sizden ricam bu konuda ne yapabilirim yada neleri yapmaya hakkım var benim,yardımcı olursanız çok sevinirim.

şimdiden ilginize teşekkür ederim..
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2010, 00:12:37 Gönderen: masumkedi »

Çevrimdışı sevgi128

• Usta Kampanyacı
Ynt: milliyet gazetesinin eğitim seti kampanyası..
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2010, 19:51:49 »
biz de biliktirdik,arada milliyet dağıtım sitesine bakıyoruz ama dağıtımı başlamamış.bayisine telefon edeceğiz

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2010, 22:12:00 »
Şikayetvar.com da da birçok kişi bu konuyu yazmış. Bu konuda milliyetle görüşmekte işe yaramıyor sanırım. Birisi şöyle yazmış:

"MİLLİYET GAZETESİ Promosyon Ürün Dağıtımı Yapılmıyor
Uzun yıllardır hürriyet okuruyum. Çocukların isteği doğrultusunda milliyet gazetesinin ben ten diz üstü eğitim seti için 39 kupon biriktirdim. Kuponlardan sonra 1 hafta daha Milliyet almaya devam ettim. Dağıtım tarihini öğrenmek için ama nafile.
Sonraki süreç telefon trafiği, promosyon hattını her arayışımda "bu cuma dağıtım başlıyor" sözü üzerine Yay-sat bayisine gidiş ve eli boş olarak dönüş ritüeli başladı. Sinirlerime hâkim olmaya çalışarak çocukların "nerede baba benten" sorusuna cevap veremeyişim. Madem dağıtımda sorun var neden hala yeni kampanya düzenliyorsun.”

MiniPsy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2010, 11:20:24 »
arkadaşlar yanlış bilgi verilmesin.milliyet dağıtım yapıyor.ben geçen sene bir ürüne 39 kupon biriktirmiştim ama dağıtımı 3 ay sonra oldu.malesef çok geç veriyorlar.ama veriliyor merak etmeyin.

Çevrimdışı sevgi128

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2010, 20:19:38 »
biz aldık,dağıtım yapılıyor.