Gönderen Konu: Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Kampanyası  (Okunma sayısı 769 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yucelc

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 299
    • İyi gelecek elçileri


Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
Kampanyadan Türk Telekom bireysel faturalı & faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.
Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan konuşma ve cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.
Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.

Sil Süpür Kampanyası Hediye Listesi Bilgisi
Geçerlilik Süresi   Hediye
1 Ay   Muud Premium Üyeliği
Haftalık   30GB
Haftalık   10GB
Haftalık   5 GB
Haftalık   2 GB
Haftalık   500 MB
Haftalık   250 MB
Haftalık   Her yöne 250 DK
Günlük   5 GB
Günlük   2 GB
Günlük   1 GB
Günlük   500 MB
Günlük   250 MB
Günlük   100 MB
Günlük   Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 Ay   ArayanıBil Servisi
Tek Seferlik   Enterprise'dan %40 İndirim
Tek Seferlik   MNG Kargo'dan %30 İndirim
iyi gelecek elçilerine katıl birbirinden güzel hediyeleri ücretsiz kazan : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sil baştan başlamak gerek bazen, herşeyi sıfırlamak...