Gönderen Konu: hat taşıma  (Okunma sayısı 1256 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eksi4

• Deneyimli Kampanyacı
hat taşıma
« : 01 Haziran 2018, 20:34:01 »
hattım vodafone faturalı tahüt doldu taşımak istiyorum önerebileceğiniz oporatör varsa fikirlerinize ihtiyacım var
VEDA ETTİM; beni üzenlere, karşılıklı otururken huzursuzluk verenlere, akıl verip akıl almayanlara, iğneleyip yaralayanlara...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: hat taşıma
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2018, 21:57:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
hattım vodafone faturalı tahüt doldu taşımak istiyorum önerebileceğiniz oporatör varsa fikirlerinize ihtiyacım var
İlk tavsiyem kesinlikle faturalı hat kullanmayın. Ön ödemeli hatlarda çok cazip fırsatlar her zaman oluyor. Özellikle bu ramazan aylarında Turk telekom - Vodafone her zaman 1000 dk 1000 sms 4 gb 19,90 tl gibi vs kampanyaları mutlaka yapar. Şu tarife şimdi hangi operatörde olsanız sözleşmeli yada sürekli eski aboneye 50-60 TL falan.  Faturalı hat demek faturanıza sürpriz ödeme demektir.

Faturalı hatta da yine en az dolandırıcılığı yapan, sürpriz ödemeler çıkarmayan Turk telekom. Para gani aboneler milyonlarca. O nedenle eyvallahı yoktur. Bir de tavsiyem direk Turk telekom un merkezi yerlerdeki müşteri merkezlerinden başvurunuzu yapın. Bayiler saçma sapan işlemler yapabilir.

Ben şu an özel hattımı SİM kampanyası için ön ödemeli Turkcell de tutuyorum. Bedelsiz katılımlı olduğundan TL yüklemeden sadece SİM kampanyası için 3 aydır Turkcell deyim. En pahalı kazık operatör de Turkcell dir malum.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2018, 21:59:12 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2018, 13:44:22 »
Benim Hattım telekom 25 tl ödüyordum içinde taahüt indirimim ve +%10 indirim vardı taahüt bitince beni aramaya başladılar 30 tl olsun vs diye ben ağırdan aldım indirim olmassa hattımı taşıyacağım dedim siz bilirsiniz dediler kapattılar en son aradıklarında hesap Yaptılar 18 tl gibi bir fiyat çıktı ve %10 indirim de devam ediyor benim fatura 17 tl geldi

Çevrimdışı eksi4

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2018, 02:23:18 »
teşekkür ediyorummm bılgılerınız ıcın  faturasız  türk telekom geçtım hedıye kampnya olursa :D başka operatör geçer dururum
VEDA ETTİM; beni üzenlere, karşılıklı otururken huzursuzluk verenlere, akıl verip akıl almayanlara, iğneleyip yaralayanlara...