Gönderen Konu: Aras Kargo: Katılan HERKESE Sigara Bıraktırma Kitabı hediyeli  (Okunma sayısı 269 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9715
1. Aras Kargo resmi Facebook, Twitter, Instagram sayfaları üzerinde gerçekleştirilen Aras Kargo #SenDeBırak kampanyası, Aras Kargo tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya ile ilgili Facebook, Twitter ve Instagram sorumluluk kabul etmez.
3. Katılımcılar, Aras Kargo sayfaları üzerinden paylaşılan kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
4. Bu yarışmaya Aras Kargo’nun Facebook, Twitter ve Instagram resmi sosyal medya hesaplarından katılmak mümkündür.
5. Katılımcıların Allen Carr, Sigarayı şu anda bırakın. Kitap ödülünü kazanabilmesi için, kendi sosyal medya hesapları ile Aras Kargo resmî Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını takip ediyor olması gerekmektedir.
6. Yarışmaya katılan her hesap 1 adet hediye kazanma hakkına sahiptir.
7. 31/05/2018 tarihinde gerçekleşecek yarışmaya katılım, 04/06/2018 tarihinde sona erecektir. Sonuçlar özel mesaj olarak kazananlara bildirilip iletişim bilgileri istenecektir.
8. Kazananlar, #SenDeBırak Facebook ve Twitter için @araskargo Instagram içinse @aras_kargo adreslerini mention yaparak kendi hesabından sigarayı bırakma sebeplerini paylaşan kişiler arasından Aras Kargo jürisi tarafından seçilecektir.
9. Kazanan kişi, kendisinin ad-soyad, adres ve kendisine ulaşılabilecek cep telefonu numaralarını sosyal medya üzerinden Aras Kargo'ya bildirmeleri gerekmektedir. Talep edilen bilgileri, kazanan kişiyle irtibata geçildikten itibaren 24 saat içinde bildirmemesi halinde hediye hakkını kaybedecektir.
10. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde Aras Kargo sorumlu değildir.
11. Aras Kargo; resmi Twitter, Instagram ve Facebook sayfasında duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.
12. Aras Kargo çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamazlar.
13. Kampanya aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
14.Kampanyaya herkes yalnızca bir defa katılabilir. Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
15. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim sorunlarından Aras Kargo hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
16. Kampanyadan belirtilen koşullar dışında herhangi bir şekilde faydalanılamaz. Katılımcılara, Aras Kargo adına belirtilen koşullar dışında SMS, e-posta, telefon ya da farklı herhangi bir şekilde kampanya ile ilgili bilgilendirme yada yönlendirme yapılması halinde meydana gelebilecek hiçbir zarardan Aras Kargo sorumlu tutulamaz.
17. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
18. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.