Gönderen Konu: Lay’s Türkiye  (Okunma sayısı 611 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orkide28

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 2965
Lay’s Türkiye
« : 30 Mayıs 2018, 18:55:54 »
Katılımcılar 31 Mayıs 2018 tarihinde, başlayıp 7 Haziran 2018 tarihinde 23.59’da sona erecek olan Lay’s Türkiye Facebook, Instagram ve Twitter kampanyası kapsamında düzenlenen yarışmaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresleri üzerinden katılabilirler.
1.Söz konusu internet adresleri üzerinden yapılan yarışma, Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. (“Frito Lay”) tarafından düzenlenmektedir.
2. Katılımcı, yarışmaya internet yolu ile katılmakla, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
3. Kampanya hediyesi yeni Lay’s tatlarından oluşacak ürün paketi (her üründen 5’er adet) olacaktır.
4. Facebook, Instagram ve Twitter Yarışmasında Frito Lay, kendi inisiyatifi ile ve/veya elinde olmayan herhangi bir nedenden ötürü, yarışma ödüllerini, eş değerli ya da daha yüksek bedelli başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir.
5. Yarışmada katılımcılar, 31 Mayıs - 7 Haziran 2018 tarihleri aralığında arasında, Lay’s Türkiye’nin Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarında girilen içeriğe yanıt olarak 6 tat arasından seçilecek Türkiye’nin iki yeni Lay’s tadını tahmin edip nedenini yazarak paylaşacaklar. Yarışma sonunda, jüri tarafından belirlenecek yorumların sahipleri ödüle hak kazanacaktır. Jüri Lay's Pazarlama ekibi ve The Gang Agency ekibinden oluşmak üzere 3 kişi (Gamze Süngü, Derya Güler, Tuğçe Gamsız) olacaktır.
6. Lay’s Türkiye resmi Facebook, Instagram, Twitter hesaplarından 13 Haziran 2017 tarihinde Kazananlarla yorum ve özel mesaj aracılığıyla iletişime geçilecektir.
7. Katılımcılar arasından kazanan olarak toplam 30 asil (10 Instagram, 10 Twitter, 10 Facebook olmak üzere toplam 30), 10 yedek kullanıcı belirlenecektir. Asil kazananın 24 saat içerisinde aşağıda belirtilen iletişim bilgilerini iletmemesi durumunda yedek kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.
8. Kazandığı açıklanan kullanıcılar 24 saat içerisinde iletişim bilgilerini (ad, soyad, adres, telefon) Lay’s Türkiye Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarına özel mesaj yoluyla göndermek zorundadır. Aksi takdirde ödül hakkını kaybedecektir.

9. Hediyelerin kazananlara teslimi, 18.06.18 yerine 30.06.2018 tarihleri arasında yapılacaktır.
10. Frito Lay ve The Gang Agency çalışanları ve yakınları yarışmaya katılamaz. Katılmaları halinde kazansalar bile ödülü almayı hak edemezler.

11. Katılımcılar, yarışmaya katıldıkları eserin tüm haklarını Frito Lay’e devretmiş olur. Frito Lay, içeriği ahlaka aykırı veya suç teşkil eden yorumlardan sorumlu tutulamaz ve bu yorumları silme hakkını saklı tutar.
12. Frito Lay, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Katılım Koşullarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir.
13. Frito Lay yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
14. Frito Lay, herhangi bir zamanda yarışma katılım koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışmaya ilişkin değişiklikler wwwfacebook.com/LaysTurkiye internet adresinde duyurulacaktır.
15. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
16. Katılımcıların yarışmaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, Frito Lay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışma uygulamasının zarar görmesinden, Frito Lay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Frito Lay katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
17. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına ve 1 kez katılabilirler. Başkasının adına katılım yapılamaz.
18. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, Frito Lay sorumlu tutulamaz.
19. Yarışmaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. 18 yaşın altında olan katılımcılar kazanmış olsalar dahi ödül haklarını kaybeder. Frito Lay 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velileri ve vasilerinden izin almaksızın katılımından sorumlu tutulamaz.
20. Ödül kazanan kişinin, söz konusu haklarını Frito Lay kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamama ve/veya yanlış iletişim bilgileri vermesi halinde Frito Lay sorumlu tutulamayacaktır.
21. Sayfa ve sekme içeriğinin tüm hakları, münhasıran Frito Lay’e aittir.
22. Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Frito Lay tarafından yapılacaktır.
23. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Frito Lay’in kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.
24. Kampanyaya katılan kullanıcı, Kampanya kapsamında paylaştıkları her türlü bilginin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kampanyaya katılan kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıya aittir. Frito Lay ve bağlı şirketleri sorumluluk kabul etmemekte olup, ilgili üçüncü kişilerin herhangi bir hak talebinde bulunması halinde Frito Lay’in hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, bu konuda tek muhatabın kendisi olduğunu katılımcı kabul, beyan ve taahhüt eder.
25. Katılımcı, kampanyaya katılmak suretiyle Frito Lay’e iletmiş olduğu kişisel verilerin Frito Lay ve/veya PEPSI Grubu şirketleri tarafından bizzat veya tayin edeceği üçüncü kişiler nezdinde müşteri veri tabanı oluşturmak, pazarlama faaliyetlerini sürdürmek, müşterileri tanımak ve iletişimi artırmak, veri analizi ve araştırma yapabilmek, hizmet kalitesini artırmak için depolanarak saklanmasına, müşteri veya tüketici talepleri analizi gibi sebeplerle işlenmesine, kişisel verilerin saklama ve işleme amaçlı olarak Frito Lay tarafından usul ve mevzuata uygun şekilde yurtdışına transfer edilmesine, ifa yardımcıları ile paylaşılmasına; katılımcı tarafından aksi belirtmediği sürece, bu kapsamda sayılan benzeri amaçlar doğrultusunda mevcut verilerin saklanması, paylaşılması ve işlenmesine onay vermektedir.
Tüketicinin kişisel veri olarak paylaşılmasına onay verdiği hususlar:
İsim-Soyad
İletişim bilgileri (adres, telefon)
26. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılır.
27. Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul (Çağlayan) Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2018, 18:57:38 Gönderen: orkide28 »
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı orkide28

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 2965
Ynt: Lay’s Türkiye
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2018, 17:22:12 »
Facebook – Kazananlar
1. Ali Sezer Beyret
2. Nihal Şen
3. Meral Buyuksahin
4. TC Ali Arman
5. Zeynep Ok
6. Levent Aygün
7. Handan Serdar Doğan
8. Yaprak Acar
9. Nur Ocktn
10. Gülcan Acar

Instagram – Kazananlar
1. @avleymarley
2. @dusunenplak
3. @aemircicekk
4. @hsynuygur4
5. @aylakokuyucu
6. @fulin34
7. @shdgnmertt
8. @turkandmr17
9. @sinerji88
10. @damlaadem.da

Twitter – Kazananlar
1. İnci Akkuş‏ @inciakkus
2. Burcu B.‏ @burrcu_89
3. hatice paçal‏ @pacal2013
4. Ali Akan‏ @skolastik55
5. Kübra Aksoy‏ @kubradious
6. Gülşah Özer Evgün‏ @cobanyildizi77
7. fatma aydogar‏ @fatmaaydgr34
8. ismail Taşpınar‏ @brosinya
9. Emel Öztürk‏ @emel_idealist34
10. hüseyin baz‏ @h_baz

Yedekler
1. Ayşe Özaydın
2. Hüsniye Demir
3. Ayşe Aslan
4. @yrnkrk
5. @ruzgar241
6. @emirinannesi21
7. Bayram Madrid‏ @BayramMadrid
8. Mustafa Onat‏ @MustafaaOnat
9. Abdulhakim mutlu‏ Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
10. Hakan Küçük‏ @Hakankck83
Gayret değil, Niyet önemli.